Komentowana treść: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
[#1] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
"Już na dzisiaj, swój przyjazd potwierdziło wiele gwiazd amigowego show-biznesu znanych z PPA." OK
[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Ja będe jak zawsze z ekipą ;)
[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@Drako^lM, post #2

Przykro mi ale muszę iść w ten weekend do pracy. Życzę udanej zabawy . Oby Amiga była zawsze z wami!!!
[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Ekipa się nie zebrała, a ja będę w pracy. Zatem może następnym razem.
[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
W razie pytań, problemów z dojazdem itp. Tel. do mnie -> 508 467 921
[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Na 99% jadę. Co prawda nie do końca jestem zadowolony, bo dzięki grxmrx nie udało mi się wynająć taniego domku z węzłem sanitarnym i musiałem zdecydować się na gorszą miejscówkę dalej od miejsca imprezy. Jadę z żoną i dzieciakami i sprzętu nie udało mi się przygotować, zatem będę jedynie biernym oglądaczem.

Jeżeli ktoś zdecyduje się zorganizować turniej SWOSa, to mogę zabrać płytę z grą i joya :)
[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@Duracel, post #6

@Duracel

OK, fajnie będzie jak przyjedziesz. W SWOSa będziemy grali na mojej A500 + zew. FDD, więc weź tylko joy`a i... enjoy the meeting ciepło
[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Ja będę ze swoją połówką ;] Do zobaczenia :) na miejscu.
[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@Duracel, post #6

Przeczytaj posty #10 i #11 w wątku http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=19&t=3339
[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@grxmrx, post #9

Nie chce mi się... dwa tygodnie człowieku jakbym kogoś zbluzgał tutaj... powiedziałem co myślę... i skończmy na tym.

pozdrawiam.
[#11] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Oczywiście wybieram się na imprezę. Mam pytanie może ktoś w drodze nad J. Białe będzie przejeżdżał przez Białą Podlaskę?
[#12] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@ZED^lM, post #11

Ja mogę przejeżdżać. Ale będę jechał w piątek wieczorem.
[#13] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@sand, post #8

Ja biorę karton sześciopaków.
[#14] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@ZED^lM, post #11

Ja mam problem z autem - dowiedziałem się pare dni temu - czy ktoś będzie przejeżdżał przez Tarnów lub Rzeszów?

Pozdrawiam!

P.S. możliwe bardzo, że zwerbowałbym jeszcze jednego gostka z rzeszowszczyzny, z mojrzeszowa więc składka na paliwo jak znalazł.


Ostatnia edycja: 14.07.11 17:11:16
[#15] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@stachu100, post #12

No i być może i ja będe w piatek wieczoram już nad białym ;)
[#16] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Trza sie zbierac, bo nie dojade. Ech a rozsadek mowil, nie grzej faziorze z wieczora bo rano bedzie ciezko. Ale nic to trza pedzic. Do zobaczyska na dalekim wschodzie:).
[#17] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@BagoZonde, post #14

Heh.. szkoda że nie dograliśmy tematu.. wprawdzie Konrad wypadł z terminu, ale mój maagowóz stoi teraz pod oknem i się pasie.
Samemu się mi bardzo nie chciało jechać.. a trzy osoby to już fajny tłok.. może następnym razem ;)
---------------------------------------
Ps.
Udanej zabawy tym, którzy odważyli się pojechać na Dziki Wschód.. i czekam(y) na (foto)relacje...

Ostatnia edycja: 16.07.11 14:31:25
[#18] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@MaaG^dA, post #17

Miejsce party zostało zmienione. Teraz jest to ośrodek policyjny ~100m wcześniej po tej samej stronie co lokal Relax.
[#19] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
MarX wielkie dzięki za garść wspaniałych przeżyć ;] Już po ale czekamy na imprezę za rok ;]
[#20] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Dzięki za udaną imprezę MarX OK
[#21] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Dzięki za kolejne udane AEM :)
Do zo za rok :)
[#22] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Oj dzialo sie, dzialo:). Dzieki organizatorwi i uczestnikom OK

Ostatnia edycja: 17.07.11 17:31:37
[#23] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
No i było zajebiaszczo jak zawsze . Dzięki MarX za zajebista impreze
[#24] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Było maksymalnie pozytywnie! MarX wielkie dzięki, strasznie się cieszę, że znowu udało się OK
[#25] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Dzięki Marx za świetną imprezę. Atmosfera jak co roku rewelacyjna. Fajnie, że pojawiła się stara ekipa, że chciało się przyjechać zupełnie nowym osobom i oczywiście, że pojawiły się dziewczyny, które nie mają problemów z hobby swoich mężów/chłopaków. Jak co roku przysnęłam na demkach ( Pawłow i jego psy :) ) ale nadrobię oglądanie w domu ;).
Świetnie było się z Wami spotkać, do zobaczenia na kolejnych spotkaniach ;)

Ps. Tandetne zielone bilkini z cekinami za całe 20 zł pozostało gdzieś na stole na pamiątkę. ;))

Ps 2. Hasło przewodnie AEM - Idź na studia!!!

PSP. Filmik na iStrucelku- jak uda mi się gdzieś wrzucić to wrzucę. Na razie lecę do pracy ;)
[#26] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@flea, post #25

ja też !
[#27] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@sand, post #26

Jak Ty, to ja też!


Dzięki za fantastyczną imprezę, przednio się bawiłem.
Do zobaczenia.
[#28] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@il_capitano, post #27

Dziękuję wszystkim za przyjazd i mam nadzieję, że impreza pozytywnie zapisze się w waszej pamięci. Ja jeszcze nie odespałem zarwanej nad Białym nocy, ale ... zdecydowanie warto było :)

ps. Widelec -> idź na studia! :D
[#29] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend

@MaaG^dA, post #17

@MaaG^dA
Trochę i ja dałem ciała, dowiedziałem się o tym, że moje auto nadaje się na żyletki - chyba, że generalny remont za 2 tysie - pare dni przed AEM. To mnie zbluzgało... I tak w tym czasie nie wiem czy bym się pojawił, wypadła mi ważna bardzo sprawa, choć może udałoby mi się to jakoś pogodzić.

W każdym bądź razie pozdrowienia dla partowiczów! Idźcie na studia!
[#30] Re: Amiga Eastern Meeting 2011 - już w ten weekend
Podrzucam garść fotek ze zlotu. Dzięki jeszcze raz wszystkim za przyjazd i do zobaczenia za rok!

http://picasaweb.google.com/marxdzida/AMIGAEASTERNMEETING2011

ps. czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie cośik nt. mojego śpiworka, bo znikł chłopak bez śladu. Uczciwemu znalazcy stawiam browar na najbliższej Amiimprezie

ps2. kto ma jeszcze jakieś foty z AEM 2011 niech zarzuci linkami
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem