Komentowana treść: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD
[#1] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD
Dobra robota OK Strim jest ekspertem od sterowników i niskopoziomowego programowania.
[#2] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD
W wyniku tych prac port dla klasycznej Amigi doczekał się obsługi szyny PCI



Czy to oznacza wsparcie mediatora?


Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Przez przygłupawą postawę ELBOXu chyba nie.
[#4] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Czytaj dalej.
[#5] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

@Benedykt

Gdyby dokumentacja do Mediatora była osiągalna, to byłoby możliwe napisanie sterownika.

Z pewnością powstanie sterownik do Prometeusza, bo do niego mam już dokumentację.

@minniat

Strim jest ekspertem


Dzięki, ale nie przesadzałbym, sam dopiero się uczę ;).
[#6] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD

@strim, post #5

Z tego co wiem jest osiągalna. Sam kiedyś dzwoniłem do nich w tej sprawie. Chyba, ze rozmawiamy o innych osiągach...

Benedykt Dziubałtowski
[#7] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

Pisałem do nich 15 marca w sprawie sterownika do FastATA 4000 - odpowiedzi się nigdy nie doczekałem :(. Maila z pewnością otrzymali. Sterownik do tegoż kontrolera napisałem już dość dawno, jakoś w styczniu. Pewnie udałoby się go ukończyć, gdyby mi udzielili odpowiedzi.
[#8] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD
zrzut ekranu

Ale linuksidło, żadnej ikonki nie widzę...
Żartowałem. :)
[#9] Re: Wsparcie dla kart CVPPC/BVPPC w NetBSD

@strim, post #7

Z mojego doświadczenia (niezbyt w sumie wielkiego) wynika że lepiej do nich dzwonić niż pisać.

Wysłałem do naprawy w lutym 2011 4xEIDE, nie doczekałem się nigdy żadnej oficjalnej odpowiedzi, przez telefon coś mi mieli zaproponować... ale się nie odezwali...

Ale widocznie miałem taki pechowy interfejs (naprawiony przeze mnie gratis do zakupu na Allegro)...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem