Komentowana treść: Noc z Demosceną
[#1] Re: Noc z Demosceną
Alkohol będzie?
[#2] Re: Noc z Demosceną

@parallax, post #1

a kto to jest ?
[#3] Re: Noc z Demosceną
Benedykt rzucił pomysł żeby jechać, więc może przybędę, ale dopiero ok. 20. Dalej się zastanawiam, ale mam niezłe połączenia.
[#4] Re: Noc z Demosceną

@parallax, post #1

Pewnie, że będzie :) Za czasów no-mercy duże piwko było po 6zł, a teraz nie wiem. Ja będę na pewno - jako pan od kabli, ale zamierzam się też dobrze bawić ;)

Ostatnia edycja: 16.07.11 15:21:52
[#5] Re: Noc z Demosceną
Super sprawa , powodzenia na imprezce :)
[#6] Re: Noc z Demosceną

@parallax, post #1

Podobno będzie nijaki All Coholic i Naw Alony. Bart Simpson też powinien być. A gdy już będzie, to atrakcją imprezy będzie zapewne wybuchowa wisienka w kompakcie. Także fraktale w holu będą pewnie niezłą konkurencją do tych na telebimie. :P
[#7] Re: Noc z Demosceną
Jak Alkohol będzie to i ja będę ;)
[#8] Re: Noc z Demosceną
bede na 40 %
[#9] Re: Noc z Demosceną
Zachęcam do organizacji analogicznej imprezy we Wrocku.
Ja bym się pisał. OK
Spróbowałbym też pomóc w ewentualnym szukaniu darmowej lokacji. Jakby coś to priv.
[#10] Re: Noc z Demosceną
Popieram!
Jak coś też chętnie pomogę w organizacji imprezy demoscenowej we Wro!
[#11] Re: Noc z Demosceną

@Hamster, post #10

We Wrocku to bym mógł zawitać, nawet z własnym generatorem fraktali :D Do Warszawy to ciut daleko :(
[#12] Re: Noc z Demosceną
szkoda ze te dema nie beda liczone na zwych maszynach ... tylko z YT ...dla mnie to sux ;-]
[#13] Re: Noc z Demosceną

@HOŁDYS, post #12

Masz sporo racji. Jeszcze gdyby te animki były w offline, bardzo dobrej jakości. Mogą być w niskiej rozdzielczości, bo to i tak jest lo-res. Ale niech kompresja będzie możliwie jak najmniejsza. Jak się czasem ogląda stare dema na np. YouTube i powiedzmy lecą klasyczne staroscenowe gwiazdki (pojedyncze pixele) to tego po prostu nie widać przy dynamicznych ruchach. Nawet State of the Art nie bardzo daje radę, bo tam są dosyć dynamiczne zmiany. Jednak realtime nic nie zastąpi. Wtedy wszystko jest idealne.
[#14] Re: Noc z Demosceną

@MDW, post #13

nie chodzilo mi tu o jakosc...ale o ducha zywej 20-letniej maszynki ktora mozna dotknac z pod spodu i jest cieplutka po meczacej pracy liczenia druciaka ;-]

ja po prostu lubie retro na zywo .. jakies emulatory czy YT nie kreca mnie.. wole siasc z bratem/kumplem przy wodeczce i cos zapodac z dyskietki 5.25 :)...szum stukot pyrkanie glowicy (i nie raz trudnosci sprzetowe) daje ten smaczek..czego emulator czy YT nie maja...

jakos jest sprawa zaistne wazna ale drugorzadna ..(czasem mi pasy lataja w ST ..czy A500 przez modulator )
[#15] Re: Noc z Demosceną

@HOŁDYS, post #12

Panowie, bez przesady. Większość zrzutów nie będzie jakości jutubowej - pewnie większość streamowanych dem z Amigi będzie z mojej kolekcji, zgrane z prawdziwej Amigi z 060/66 po RGB z bardzo małą kompresją. Podobnie z C64, z tym, że zrzucane po S-Video. Planujemy też coś puścić na żywo z C64 lub/i Amigi. Nie leci wszystko na żywo ponieważ my też chcemy na imprezie odpocząć i się pobawić. Jakoś mało kto ma ochotę siedzieć 10 godzin i po kolei puszczać dema z różnych platform... Będzie playlista i będzie git :)
[#16] Re: Noc z Demosceną

@gorzyga, post #15

A guzik. Właśnie nagrałem 2G dem Amigowych z Jutuba na pendrive, więc Jutubowe też będą. [demoniczny smiech]hyhyhyhy[/demoniczny smiech] diabeł

Ostatnia edycja: 21.07.11 23:15:36
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem