Komentowana treść: Swamp Defense - wersja demonstracyjna
[#1] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna
Graficzka nawet całkiem, całkiem. OK
[#2] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna

@Leon, post #1

Czy mógłbyś wrzucić jakiś film na YT, choćby z telefonu? :)
Bo statycznie strona prezentuje grafikę taką jakich wiele w grach online, w Javie, a to przecież nic nie mówi (nic nie widać) na temat tej gry. :)


Dodane: ups, wideo już jest, a link jest na stronie AmiBoing.

Ło matko, co tam się dzieje na tym ekranie. Po co te bomby? ;)
Ale gra wygląda ciekawie.

Ostatnia edycja: 24.07.11 20:48:16
[#3] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna
Lubie takie klony Tower Defence, ale dawać 20 euro za kolejną? tu są za darmo.
[#4] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna
Mając załączoną grę w tle i zaglądając od czasu do czasu doszedłem do 300 poziomu. Tutaj tabela wyników. Moim zdaniem poziom trudności powinien być znacznie trudniejszy.
[#5] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna
gra od jakiegos czasu jest dostepna na smartfony.
to samo, w pelnej wersji, 20 razy taniej.
zreszta, gra nie warta jest euraka. moze ktos kiedys mistrzowskie "plants vs. zombies" konwertnie?
fenomenalna gra, pod kazdym wzgledem.
[#6] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna

@Leon, post #4

To w wersji demo , jest az tyle leveli ? :D To ciekawe ile bedzie w wersji pełnej :D
[#7] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna

@Hellena, post #6

Gra jest całkiem miodnawa OK
[#8] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna
Pogralem godzinke i musze powiedziec, ze gra bardzo fajna.Grafika miodzio, muzyka z jajem. Osobiscie uwazam , ze chlopaki odwalili kawal dobrej roboty ( mam nadziej, ze ebdzie wiecej trackow muzycznych w pelnej wersji). 20 euru ? Niby nie majatek, ale rowniez uwazam, ze ciut za duzo. Mysle, ze mogli dac jakis pre-order za 9.99 np. a ludzie by kupili ( chociaz czytajac niektore komentarze, to wydaje mis ie, ze niektorzy chcieli by za darmo, albo najlepiej aby im zaplacono za to, ze moga pograc ).
[#9] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna

@cactoos, post #8

Gra dostępna jest także na X360 /kanał indiegames/ . Kosztuje równowartość 1$, działa w 1080P, zajmuje 40MB. Odświeżyłem znajomośc z programem - gra baaaardzo mierna, choć za niecałe 3 złote można się skusić :)
[#10] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna

@cactoos, post #8

chociaz czytajac niektore komentarze, to wydaje mis ie, ze niektorzy chcieli by za darmo, albo najlepiej aby im zaplacono za to, ze moga pograc

No tak to już jest. Ludzie w dzisiejszych czasach przywykli do symbolicznych cen w stylu $0.99 albo wręcz zupełnej darmochy w kanałach dystrybucyjnych typu AppStore, Android Market. Przesyt darmowych produkcji tego typu we Flashu też robi swoje.

Ja może nie mam prawa się odzywać i puczać, bo sam popełniłem chyba wszystkie możlie błędy ale jednak powiem. Jeżeli gra powstaje tylko dla AmigaOS to ja bym chętnie zobaczył grafikę ściśle związaną z Amigą. :) Niech będą przedmioty i postacie powiązane ze światem amigowym. Niech bohaterem będzie zupełnie nieużywana w grach, a bardzo fajna postać walczącej Amigi. Niech zabija się motyle, niech zbiera boingi, spotyka Hottie (tu trzeba byłoby pogadać z właścicielem praw do tej postaci, czyli DiscreetFX). Po prostu niech ta gra będzie amigowa skoro jest tylko dla Amigi. :)

Ostatnia edycja: 27.07.11 11:38:29
[#11] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna

@cactoos, post #8

Za 2 euro to by zeszla, za 20 nie ma szans. Nie dosc, ze graficznie odstaje od czolowki tego typu, to w necie sa dziesiatki "towerdefensow" za free!!

W ogole mam wrazenie, ze niektorzy developerzy, to chyba nie maja wyobrazni jesli chodzi o komercjalizacje produktow.

Niedlugo to bedzie tak, ze wersja Amigowa bedzie 10 razy drozsza od wersji PC'etowej tej samej gry.
Ktos tu ewidentnie na glowe upadl.. wariat?
[#12] Re: Swamp Defense - wersja demonstracyjna

@selur, post #11

Macie racje , ze za drogo, ale stawianie kilku set (optymistycznie moze tysiaca )uzytkownikow os4 obok ponad 40 milionow uzytkownikow xbox live np. ( nie licze tych co nie korzystaja z tej uslugi ) to troche przegiecie chyba ? To ilosc uzytkownikow dyktuje ceny komercyjnych produktow, a w naszym przypadku jest tak, ze albo "producent" robi cos za darmoche, albo chce za to pieniadze i w tym przypadku sa to przewaznie stosunkowo duze pieniadze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem