Komentowana treść: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
[#1] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
Stefkos mistrz !!! :D
[#2] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
Gra wymiata ale dla jednej gry nie kupie systemu . . . Ale dobra robota oby wiecej takich portow
[#3] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
Warto tu wspomnieć, że wcześniejsze porty fheroes2 były dostępne dla MorphOSa już wcześniej - portował bodaj SixK (z tym, że - jak to z wczesnymi portami bywa - były dość zabugowane). Dowód tutaj.
[#4] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
Jestem dosyć wybredny, jeśli chodzi o tego typu gry i ten remake dla mnie okazał się kompletnym niewypałem.
[#5] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@parallax, post #4

Jakieś konkrety? Co nie pasuje - że można uruchomić grę w wyższej rozdzielczości niż oryginał? Że zbyt podobna do pierwowzoru?
[#6] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@recedent, post #5

Nie, rozdziałka ok jest. Jakaś taka nużąca jest :/
[#7] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@parallax, post #6

Łi tam. Na studiach ze współlokatorem zęby zjedliśmy na Herosach 2. Jedyne co wkurza w tej grze, to marna kampania (tylko jedna - czy idziesz Archibaldem, czy Rolandem nie ma praktycznie znaczenia). Za to jest (było?) sporo dodatkowych plansz, które przedłużają żywot gry praktycznie w nieskończoność.
[#8] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@PrzemasIII, post #2

Gra wymiata ale dla jednej gry nie kupie systemu

gra juz jest dostepna dla A1200 pod ShapeShifterem ja przeszedlem na 040/40 AGA i chodzila znosnie
[#9] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@Sventevith, post #1

bez dwóch zdań. Mistrz!
[#10] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@tomek, post #9

A Widelec to co? :) Widziałem tą gierke na AEM pod MorphOSem. Robiła całkiem pozytywne wrażenie. Gratulacje!
[#11] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@MarX, post #10

ja widzialem na 486/66 :) tez chodzila
[#12] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@MarX, post #10

a faktycznie Widelec drugi mistrz! :)

Ostatnia edycja: 25.07.11 16:23:02
[#13] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@HOŁDYS, post #8

ja przeszedlem na 040/40 AGA i chodzila znosnie


Chyba żartujesz. Ja też przechodziłem tę grę pod Shapim i 040/AGA i wiele można o niej powiedzieć, ale na pewno nie to, że chodziła znośnie. W oczekiwaniu na ruch komputerowych graczy można było z powodzeniem iść zaparzyć sobie zieloną herbatę, a podczas ruchu naszego bohatera podziwialiśmy każdą klatkę animacji jego wierzchowca.
[#14] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@tomek, post #12

Swoją drogą, gra za niedługo osiągnie pełnoletność - obecnie to już 17 lat od jej premiery :)
Na gog.com, full heroes 2 w wersji gold kosztuje 10$ bez centa :)

Edit:

Wiem, że gra wymaga źródeł pełnej wersji, exe'c jedynie jest free. :) Doczytałem :)

Ostatnia edycja: 25.07.11 16:23:50
[#15] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@recedent, post #13

widocznie miales zle skonfigurowany system jaki i zly sterownik do grafiki.. ja cala gre przeszedlem i nie marudzilem na powolnosc wlasnie na 040/40 AGA .. na 040/33 + BVision gralo sie lepiej (no interlace) ale predkosc na AGA byla wystarczajaca...

protowanie gier z 386/486 nA mORphOsa 1.5 Ghz ..a potem pianie z zachwytu jest zdeka zenujace .. nie dlugo PONGA przeportujecie na AmigaOS4 i Morphos ;dDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Do tego spokojnie powinna wystarczyc Amiga 1200 030 !!!

Oczywiscie lepiej ze jest prot niz gdy go nie bylo ...ale szalu nie ma :) dla przypomnienia Heroes VI wychodzi we wrzesniu ..


Ostatnia edycja: 25.07.11 16:40:06
[#16] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@HOŁDYS, post #15

znów wykazujesz sie ignoranctwem, to nie z 386/486 została przeportowana gra tylko z wersji SDL, żenujące są Twoje komentarze

poczekamy może i na klasyka kiedyś wyjdzie ta gra, wtedy komentuj

Ostatnia edycja: 25.07.11 16:45:34
[#17] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@HOŁDYS, post #15

Jak dla mnie ta gra jak i inne klasyki, bije chłam który wychodzi dzisiaj. Cieszę się że stefkos z widelcem, przeportowali naprawdę miodną grę.
[#18] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@HOŁDYS, post #15

Do tego spokojnie powinna wystarczyc Amiga 1200 030 !!!

Źródła są dostępne, możesz zrobić port na A1200 z 030. pomysł
Stefkos & Widelec rulez !! OK
[#19] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
widelec i Stefkos brawo!!!!!! OK

Gra jest miodna maksymalnie!
[#20] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #18

Źródła są dostępne

port dla AROS-a mi się zamarzył...
[#21] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #18

http://wt.exotica.org.uk/test.html - port dla klasyka
[#22] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@rzookol, post #16

Poza tym, chłopaki trochę popracowali nad tym, aby chodziła lepiej i stabilniej niż oryginał.
Brawo dla Widelca i Stefkosa.
[#23] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@tom256, post #21

dzieki
[#24] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
Niedlugo powinno wyjsc cos ekstra:)
[#25] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
Jedyna seria gier których nie lubię :( - ale szacun dla autorów portu OK
[#26] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@stefkos, post #24

Niedlugo powinno wyjsc cos ekstra

Stefkos, możesz uchylić rąbka tajemnicy. Ładnie prosimy :)
[#27] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
gdzie można podejrzeć kody źródłowe wersjo morphosowej?
[#28] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #26

No prosimy.
[#29] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a
Na Morphos-Files jest już dostępna wersja z poprawionym błędem zapisu/odczytu stanu gry. Przepraszam za problem i dziękuję Recedentowi za szybkie wytropienie i zgłoszenie błędu.

@tomek
Skontaktuj się ze mną na priv.

Ostatnia edycja: 26.07.11 19:29:04
[#30] Re: Free Heroes 2 dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #26

To jest cos zwiazane z Magazynem Amiga:P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem