Komentowana treść: Audio Evolution 3 uwolnione
[#1] Re: Audio Evolution 3 uwolnione
Brawo dla Davyego, ciekawe czy ktoś wykorzysta te źródła w słusznym celu - programów muzycznych na Amisystemy jest w sumie mało.
[#2] Re: Audio Evolution 3 uwolnione

@pampers, post #1

Ciekawe czy to sprawi, że więcej osób zapragnie kupić Audio Evolution 4 czy wręcz przeciwnie...
[#3] Re: Audio Evolution 3 uwolnione

@MDW, post #2

No, program nie jest używalny na klasykach, ponieważ potrzebuje dużej mocy procka i prędkości HD.
Te programy tak mają. Np. na pececie bawić się już można na 500 MHz, ale żeby coś więcej zrobić, to potrzeba minimum 2 GHz (a to i tak jest za mało).
Na X1000 program powinien hulać i zasobni w pieniążki użytkownicy Amig NG, nie powinni mieć problemu z wydaniem 500 zł (czy ile tam, kosztuje ten program). :)

A wolne źródła wersji 3 to fajna sprawa. Takiego softu po prostu brakuje w świecie Amigi.
[#4] Re: Audio Evolution 3 uwolnione

@Andrzej Drozd, post #3

Audio Evolution 4 kosztuje 500 zł? Uffff, w jakim świecie ten gość żyje? :) Ja rozumiem (i nawet popieram) fanbojstwo i rulezowanie ale bez jaj...
[#5] Re: Audio Evolution 3 uwolnione

@MDW, post #4

Aaaaaaaaaaaaa! :)
Nie wiem ile kosztuje. Tak mi się tylko napisało.
Ale cena za jakiś poważniejszy program lub system operacyjny, czyli około 500 zł to chyba normalna cena? :)
[#6] Re: Audio Evolution 3 uwolnione

@Andrzej Drozd, post #3

Na X1000 program powinien hulać

faktycznie, w próżni nie ma tarcia więc powinien hulać
[#7] Re: Audio Evolution 3 uwolnione

@rzookol, post #6

Proszę mi się tu nie naśmiewać :D
[#8] Re: Audio Evolution 3 uwolnione

@MDW, post #4

Audio Evolution 4 for Amiga OS4/MorphOS - 49 euro.
Audio Evolution 5 for Windows or OSX Only 25 euro!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem