Komentowana treść: Oldschool Computer Party
[#1] Re: Oldschool Computer Party
u nas nie będzie konkursu "static demo" :) zapewniamy 2 dobre projektory
[#2] Re: Oldschool Computer Party
Termin nakłada się na Silesię. No trudno, coś pewnie wybiorę.
[#3] Re: Oldschool Computer Party
No wygląda że będe ;)
[#4] Re: Oldschool Computer Party
chyba steal 4 ram
[#5] Re: Oldschool Computer Party

@rzookol, post #4

No wkradł się błąd i to chyba z mojej strony. :)
[#6] Re: Oldschool Computer Party
mnie nie będzie -- organizatorzy zapomnieli o tak popularnych komputerach jak np ZX Spectrum.
[#7] Re: Oldschool Computer Party
O, fajna sprawa. I na miejscu. Tylko "party place" niespecjalne. No cóż, kuszące, ale termin jeszcze odległy, więc nie wiem, czy się uda wpaść.
[#8] Re: Oldschool Computer Party

@tygrys, post #6

i o Amstradach, MSXach etc.
[#9] Re: Oldschool Computer Party

@rzookol, post #8

wpadajcie z msxami i amstradami ;) i zxami a nawet z pralka z zilogiem.
[#10] Re: Oldschool Computer Party

@Leander, post #7

Znasz lepsze w lublinie ? to z checią kolejne zrobimy wlasnie tam. W tym problem ze miejsc jest niby duzo a niekoniecznie są one dobre i przyjazne.
[#11] Re: Oldschool Computer Party

@sand, post #10

Ale ja bynajmniej nie narzekam na zasadzie krytykanctwa, bo cenię każdą taką inicjatywę. Po prostu nie pasuje mi wiele działań tego klubu, ale - jak napisałem - może wpadnę i to zależnie od czasu, a nie zależnie od mojego nastawienia do Tektury.
[#12] Re: Oldschool Computer Party

@Leander, post #11

To nie klub a organizuje ja z MarXem. Co do innych imprez które klub organizuje nie mam wpływu, każdemu wolno robić to na co ma ochotę. Zapraszam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem