Komentowana treść: Riverwash 2011 - wyniki
[#1] Re: Riverwash 2011 - wyniki
Jesli chodzi o slideshow, jest on do pobrania z:

http://www.changeit.ppa.pl/temp/Ghostown_LostPixellersVol1.lha

Jednak jest to wersja ktora uruchomi sie tylko na Amidze Classic z koscimi AGA.
Bardzo mozliwe ze powstanie rownierz wersja MOS/OS4.
[#2] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

Byloby przeswietnie ;).
[#3] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

bez dźwięku na mosie działa :) co prawda w okienku no ale działa.
[#4] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@sand, post #3

U mnie pod os4.1u3 to samo, ale nie okienko, tylko ~1/6 ekranu ( reszta czarna)
[#5] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

Na A1200 z dopałką chodzi z dźwiękiem - zero problemów. Fajnie się ogląda:D. Na końcu tylko trzeba poklikać myszką aby wyjść z dema.
[#6] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

Phibrizzo: Super, mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze jakieś produkcje scenowe przez Ciebie zakodowane! :)
[#7] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@gorzyga, post #6

Kto wie, moze cos jeszcze kiedys sklece. Ale gdzie mi tam do innych koderow demosceny.
BTW. Czy finalna wersje Human Traffic bedzie gdzies dostepna, bo jesli nie to czy moglbys ja jakos odzyskac z Amigi Deadmana?
Chyba ze poprosze Slayera zeby z BlueBerrym pogadal, moze wystawi gdzies archiwum.

Ostatnia edycja: 06.09.11 21:34:43
[#8] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #7

The Lost Pixellers vol.1 jest już także dostępny "oficjalnie" na pouecie:

http://pouet.net/prod.php?which=57689

Human Traffic Final także będzie już niedługo gotowy do ściągniecia.

Phibrizzo: nie bądż taki skromny, poradziłeś sobie całkiem nieźle z pierwszą scenową produkcją i mam nadzieję, że na tym nasza współpraca się nie zakończy :)
[#9] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

Phibrizzo RESPECT !!!

szkoda ze A1200 sprzedalem :)
[#10] Re: Riverwash 2011 - wyniki
Phibrizzo świetna robota koderska. Gratulacje dla grafików, Slay i koledzy dali rade

Dodam też ze Slayer zrobił grafikę do innej, nie-amigowej i nie-pecetowej produkcji: http://pouet.net/prod.php?which=57700
[#11] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

Brawo Phibrizzo! Jak na pierwsze podejście to jest git! OK
[#12] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

Super, brawo! OK
[#13] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Phibrizzo, post #1

Hej, Phibrizzo. Szkoda, że na party nie mieliśmy okazji dłużej pogawędzić (ale tak to już bywa na party). Chrzest scenowy w każdym razie przeszedłeś, gratulacje :) A nuż połkniesz bakcyla?

Pierwsza scenowa prodka, w której ukazały się moje moduły to Lost Track grupy Illusion z 1993 roku, której pewnie dziś już nikt nie pamięta ;) Ja oczywiście pamiętam ten dzień doskonale! O mało się nie posikałem jak wysłałem swoje moduły Stanowi, a ten mi odpisał (na kartce pocztowej), że fajne i że co ja na to, żeby je użyć w musicdisku, który właśnie planują :) Ech, łza się w dupsku kręci, fajny czas.
[#14] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Jazzcat, post #13

Pamiętam Illusion, nawet mam logosy dla was robione przez Tinnera (z nazwą grupy i magu Silesia). No i demko wydaliście na Intelu I. :)
[#15] Re: Riverwash 2011 - wyniki

@Deftronic/..., post #14

Jeśli chodzi o slideshow , to muza w nim super klimatyczna , świetnie pasująca do grafik , brakuje takich produkcji, wielkie brawa dla tych panów OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem