Komentowana treść: Directory Opus 5.5 do pobrania
[#1] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania
Szkoda że nie poszli na całość, Magellan II za free to byłoby coś... Jednak 5.5 w porównaniu z Magiem jest sporo w tyle.
[#2] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania

@madman15, post #1

Na pewno. Ale z tej stronki nie da się nawet pobrać wersji plus - obrazu płyty - mimo iż stronka sugeruje coś innego.
[#3] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania

@madman15, post #1

Magellan jest od dawna za free w pakiecie Amikit przeca... jedyne ograniczenie to requester na starcie... amikit.amiga.sk ... ale bez podstawowej choćby znajomości AmigDOS do Magellana raczej nie podchodź...

Ostatnia edycja: 13.09.11 22:24:04
[#4] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania

@gilban, post #2

Trzeba być zalogowanym, aby pobierać obrazy płyt.
[#5] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania
Pelny Magellan II jest nadal do kupienia w GPsoft. Wiec jesli komus bardzo zalezy na licencji to da sie go nabyc w wersji elektronicznej z kluczem :)

Ostatnia edycja: 14.09.11 06:55:52
[#6] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania
a ja tam wole File Mastera :) Magellan mi nie podchodzil...
[#7] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania

@Koyot1222, post #5

Dzięki Koyot za wspaniałą akcję zamówienia na DOpusa (tamten wątek zamknęli i nie mogłem podziękować). Używam go często i jestem bardzo zadowolony - program jest stabilny, szybki i ogromnie funkcjonalny! Takich akcji musi być robionych więcej!
[#8] Re: Directory Opus 5.5 do pobrania

@Minniat, post #7

No, wtedy udalo mi sie wynegocjowac calkiem fajna cene za sztuke licencji. Dostalem jeszcze w promocji koszulke i pilke dmuchana :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem