Komentowana treść: 10. urodziny eFUNZINe
[#1] Re: 10. urodziny eFUNZINe
Rety, to już 10 lat... Życzę jeszcze 118 [żeby było okrągłe 128]!

Tak się zastanawiam czy gdyby eFUNZINe miało w swojej ofercie Maki odpowiednie dla MorphOS-a to czy byliby chętni. Może niektórzy nie chcą szukać np. odpowiedniego PowerBooka, sprowadzać zza granicy i woleliby po prostu odrobinę drożej kupić w polskim sprawdzonym sklepie.

Ostatnia edycja: 01.10.11 20:46:48
[#2] Re: 10. urodziny eFUNZINe
Oby kolejnych 10 lat (MINIMUM). OK
[#3] Re: 10. urodziny eFUNZINe
10 lat na najtrudniejszym światowym rynku, z najtrudniejszą światową klientelą. Wspaniale !!
Propozycja z MACami do Morph OSa jest też dobra. Siostrzany system, ta sama rodzina procków.. OK
[#4] Re: 10. urodziny eFUNZINe

@Wojox, post #3

tez jestem za tym :)
[#5] Re: 10. urodziny eFUNZINe
Wszystkiego Najlepszego :)
Ja oczywiście czekam AOS4.1 Classic. :)
[#6] Re: 10. urodziny eFUNZINe

@Andrzej Drozd, post #5

Wszystkiego Amigowego!
[#7] Re: 10. urodziny eFUNZINe

@MDW, post #1

Fajny sklep, wielkie dzięki za to, że istnieje. Co do sklepu z Makami to dajmy szansę Pampersowi.
[#8] Re: 10. urodziny eFUNZINe
100 lat Wam życzę!!
[#9] Re: 10. urodziny eFUNZINe
Marcinie wszystkiego dobrego ! Dziękujemy !!! OK
[#10] Re: 10. urodziny eFUNZINe
Pogratulować! W sumie Waszym klientem byłem tylko raz ale bardzo mile wspominam zakupy w eFunzine.

Co do głosów o sprzedaży Maków dla MorphOSa zapraszam tutaj: http://morphos.pl/1164
[#11] Re: 10. urodziny eFUNZINe
tak tak 100 lat ! Fajny sklep :D
[#12] Re: 10. urodziny eFUNZINe
100 lat!
[#13] Re: 10. urodziny eFUNZINe
tak tak sto lat :)

[#14] Re: 10. urodziny eFUNZINe
Wszystkiego najlepszego Marcin!
[#15] Re: 10. urodziny eFUNZINe
gratulacje za wytrwałość. osobiście cieszę się że eFunzine mam 5 minut drogi od domu :)
[#16] Re: 10. urodziny eFUNZINe
Wszystkiego dobrego i następnych 10 lat życzę OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem