Komentowana treść: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS
[#1] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS
Niezłe OK
[#2] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS
Chciało by się komuś to przetłumaczyć na PL? Nie mówię tu o Google translatorze.


Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Napisane jest prostym językiem, myślę, że nie ma co tłumaczyć i tak poważniejsze rzeczy ( nie wprowadzenia do języka ) są w języku angielskim.
[#4] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS

@sand, post #3

No ja tego prostego jeżyka nie rozumiem.


Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Szczerze mówiąc, to po Twoim pytaniu zacząłem się zastanawiać nad tłumaczeniem tego w wolnych chwilach (o ile autor nie miałby nic przeciwko ).

Pozostaje tylko kwestia tego, czy ktoś, kto nie miał styczności z programowaniem na Amidze na poziomie niższym niż AMOS (i to ostatni raz jakieś 10 lat temu) powinien w ogóle rozważać podjęcie się tego zadania

[#6] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS

@okejokej, post #5

Może i fajnie by było to przetłumaczyć. Po oldschoolparty mógłbym się przyłożyć do tłumaczenia.
[#7] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS

@sand, post #6

Może tak będzie lepiej. O ile C nie jest mi bynajmniej obce, o tyle przez nieznajomość bibliotek amigowych mógłbym wprowadzić kogoś w błąd samemu błędnie coś interpretując.
[#8] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS
Mamy polski bardzo dobry kurs Kamila Iskry i Dariusz Żbika z MA. Dobrym rozwiązaniem byłoby udostępnienie tego kursu, a optymalnym udostępnienie go do jakiejś wikiedycji.
[#9] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS

@rzookol, post #8

Zdaje się, że można go udostępnić za zgodą autorów. Znalazłem Kamila Iskrę w necie zaraz do niego napiszę.
[#10] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS
Czy udało się komukolwiek uruchomić programy z działu window ?
Mam z tym problemy i nie do końca wiem jak to rozwiązać :(
[#11] Re: Uaktualniony kurs C pod AmigaOS

@RAL, post #10

Przeszedłem przez nie wszystkie czasami coś trzeba było poprawić, ale odpowiedzi łatwo znalazłem przez google.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem