• Opis

Tapetka nie związana z Amigą, ale dość ciekawie prezentująca się na blacie... Zdjęcie zrobione w pewien wiosenny dzień w Dubiczach Cerkiewnych.

zamieścił: Mandi^ATO

data: 2006.04.18 08:31

kategoria: Amitapetki / Przyroda

rozmiar pliku: 94.5 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 292

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 4.38 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Chmurki
Swietne zdjecie, Mandi, jesli Ty je zrobiles - gratuluje. Zajmuje sie m.in. fotografia i tego typu obrazy natury podobaja mi sie. Troche widac kompresje JPEG na niektorych fragmentach, ale to sie da usunac w razie potrzeby w odpowiednim programie graficznym.
[#2] Re: Chmurki

@CJ Warlock, post #1

Tak. To zdjecie bylo zrobione moja reka i moim aparatem... Co prawda na zywo obraz byl jeszcze ladniejszy, ale i tak z efektu jestem zadowolonu, a ziarno widac, z tym, ze wole aby bylo widac delikatne ziarno niz zatracic szczegoly zdjecia... Ogolnie na tapecie mam je od roku i mi sie jeszcze nie znudzilo

Howgh!
[#3] Re: Chmurki
Super fotka! Zaskoczyłeś mnie, więc daję pełną piątkę :)
[#4] Re: Chmurki

@CJ Warlock, post #1

No cóż, wystarczy tylko nacisnąć spust w aparacie i zdjęcie gotowe.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem