• Opis

Screenshot Workbencha jakiego używam na codzień, 64kolory, tapeta Elmore Lazura, podkład pod okienka z Gotbencha. MCP 1.30, TitleShadow. W lewym dolnym rogu Prayer2.

zamieścił: Korni

data: 2006.04.24 20:45

kategoria: Wasze blaty / Korni

rozmiar pliku: 438.4 kb

rozdzielczość: 640x480

odsłon: 360

komentarzy: 10

Ocena użytkowników: 4.2 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Korni Workbench
Wszystko ładnie ale ta tapetka... Ble :) I wrzuc jakiś ładny pattern do Birdie :)
[#2] Re: Korni Workbench

@Malin, post #1

Birdie, dziękuję nie biorę :) Na codzień używam MagicCoppera do tego, ale niestety nieda się zrobić mu shota.

Ostatnia edycja: 24.04.06 21:27:44
[#3] Re: Korni Workbench

@Korni, post #2

A próbowałeś zrobić screenshot przy pomocy programu QuickGrab? Działa on tylko z ekranami do 256 kolorów, no i wskaźnik myszki z tego co pamiętam łapie :)
[#4] Re: Korni Workbench

@grxmrx, post #3

Dzięki, sprawdę go, następny shot będzie już wysłany z A1200 :)
[#5] Re: Korni Workbench
Rrr, tapeciany dithering... :P
[#6] Re: Korni Workbench

@Malin, post #5

Nie wyszedł źle. Trochę stracił kolor, ale widywałem gorsze (na AGA, oczywiście).
[#7] Re: Korni Workbench

@mailman, post #6

np. Moje
[#8] Re: Korni Workbench

@mailman, post #6

A widziałeś w true color o ile jest w takiej palecie? Bardzo ładny ten obrazek. Co prawda nie dałbym go na blat, ale nie zmienia to faktu że jest ładny.
Kto jest autorem i skąd go zassać?
[#9] Re: Korni Workbench

@Prince, post #8

No przecież jest w opisie napisane że to Elmore Lazura.
[#10] Re: Korni Workbench

@mailman, post #9

Przepraszam nie doczytałem.
Lazur - to mówi samo za siebie, nic dziwnego że od razu wpada w oko!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem