• Opis

zamieścił: Olo

data: 2006.05.12 23:34

kategoria: Wasze blaty / Olo

rozmiar pliku: 158.3 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 397

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 3.8 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: trOLLO
Bardzo mi się podoba. Co to za czcionka pod ikonkami? Idealnie pasuje i wydaje mi się, że to jakaś "świecąca"!
[#2] Re: trOLLO
Piekny klimat. Daje 5 gwiazdek.
[#3] Re: trOLLO
Goły blat i dwa AmiDocki. Żenada. Mógłbys z jedno okienko pokazać, bo system trudno ocenić po samym podkładzie. Dałbym zero, ale nie można :(
[#4] Re: trOLLO

@Prince, post #3

Moim zdaniem nie chodzi o pokazywanie okienek.
Tu jest przedstawiony pewien pomysł zestawienia (głównie kolorystycznego) różnych elementów, w tym nawet skina odtwarzarki i mi ten pomysł sie podoba.
[#5] Re: trOLLO

@Mario, post #4

Właśnie, jeżeli całość wsółgra ze sobą, a w dodatku jest atrakcyjna oraz praktyczna, wtedy jakieś wyższe noty może....

To chyba żadna filozofia do niebieskiego obrazka, dać inny niebieski obrazek na amidocka i poszukac niebieskiej skórki do amiampa? Jeżeli chodzi o samo ustawienie kolorów, a jest to tylko fragment pracy jaką należy włożyć w atrakcyjność systemu, to prędziej bym wkomponował jakiś nieco inny kolor, trochę zróżnicowania. Tu jest monotonnia. Dlatego miałem nadzieję, że może okienka będą w innym odcieniu i byłem ciekaw wyglądu systemowych gadżetów. Jeżeli to AOS, to jak w tym wszystkim komponuje się MUI...
Przeciez po tym obrazku nawet systemu nie mozna rozpoznac!

Ostatnia edycja: 13.05.06 15:15:03
[#6] Re: trOLLO

@Prince, post #5

Spokojnie, może jeszcze wrzuci kolejny. :)
Poza tym skoro dobranie koloru do AmiDocka nie jest problemem, to dlaczego tak czesto sie tu widuje te przedziwne tecze? ;) :P
[#7] Re: trOLLO

@Prince, post #5

Spokojnie, to była tylko próba, reszta screenów wkrótce :D z okienkami i innymi takimi :D :D :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem