• Opis

Tak wyglądała moja Amiga jeszcze parę dni temu! Była w totalnej rozsypce dopóki nie zaopatrzyłem się w FAST-ATA MK-II i nie podlutowałem sobie do płyty gîównej klawiatury classic :)

zamieścił: BagoZonde

data: 2006.05.27 16:24

kategoria: Sprzęt / BagoZonde

rozmiar pliku: 245.2 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 1139

komentarzy: 14

Ocena użytkowników: 3.5 (oceniających: 17)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: BagoZonde
Ja też mam serduszko na obudowie swojej Amigi, ale ty pokazałes klasę :) Sam haftowałeś?
[#2] Re: BagoZonde

@Prince, post #1

Nie ja :) ale zapiszę się do kółka haftowania w przyszłym tygodniu ;). To prezent od pewnej dziewczyny, której skradłem właśnie to serce :).
[#3] Re: BagoZonde
Ale jaki porządek na biurku :) szacunek! Jeszcze mi trochę do Ciebie brakuje ale depczę Ci po piętach:)

Ostatnia edycja: 28.05.06 19:07:11
[#4] Re: BagoZonde

@Lord_10up, post #3

Jak to mówi do mej mamci dziadek: "Ale po co mu porządek? Ty nie znalazłabyś nic w tym bałaganie, a on wie co gdzie jest".

Trochę się myli, ale no cóż ;). Generalnie popieram ;).
[#5] Re: BagoZonde

@BagoZonde, post #4

Nie ma nic gorszego od mamci robiącej porządek w twoim pokoju... Makabra! Nic nie można znaleźć, "nieład" straszny! Ja na dodatek posiadam kolekcję modeli... Niektóre już są nie do naprawy :(
[#6] Re: BagoZonde
Najbardziej rulezowa Ami jaką widziałem! :D
Miałem okazję klikać na tym egzemplarzu, tylko że wtedy zajmowała nieco mniej miejsca :D
[#7] Re: BagoZonde

@R-Tea, post #6

Teraz schowałem już tower pod biurko choć jeszcze nie przykręcałem płyty bo mi się nie chce :) no i mam klawiaxa od a500, na tym R-Tea jeszcze nie klikałeś, ale myszką owszem, czarna myszka z logo Amiga nie do zdarcia :). Musiałem tylko kabel kiedyś wymienić, bo jak pojechałem do kuzyna z Amisią to sobie na podłodze rozłożyliśmy, coś tam instalujemy na dysku a tu nagle myszka przestała reagować?! Okazało się, że w najlepsze kablem zajęła się świnka morska kuzyna i to na naszych oczach, śmierć niedobrym świnkom morskim!!! Do morza z nimi!!! ;).
[#8] Re: BagoZonde
Za taki "pożondek" należy sie 5 :)
[#9] Re: BagoZonde
Sorry, ale muszę to napisać: "Ale chlew!"
[#10] Re: BagoZonde

@mailman, post #9

Ja mam większy chlew i się nie chwalę
[#11] Re: BagoZonde
Przerażające.

Zawsze zastanawiałem się jak to jest, że ludzie potrafiący jako tako zadbać o sprzęt RTV, samochód czy dom, mają w takim stanie komputery. To taki styl, czy z jakiegoś powodu są one gorsze?
[#12] Re: BagoZonde
Makabra albo prowokacja.
[#13] Re: BagoZonde

@Poke, post #12

Nie makabra a re-animacja, wierzcie mi, później wyglądało wszystko już bardzo dobrze w towerce, ale po co mam fotografować coś tak zwyczajnego :} a zresztą chciałem wywołać w Was odruch współczucia na niedolę bliźniego :P
[#14] Re: BagoZonde
Masz dobre fajki. Najgorsze są te co powodują impotencję
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem