• Opis

Nic wielkiego, ale jest prosty i fajny (według mnie ofkoz ;-D). Sysyem odpalony na BPPC+BV z takimi wynalazkami jak MCP, ReqAttack, BlizKick-norma, MagicMenu i Birdie. Co myślicie... ?

zamieścił: Lokaty

data: 2006.05.30 10:17

kategoria: Wasze blaty / Lokaty

rozmiar pliku: 290.8 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 466

komentarzy: 10

Ocena użytkowników: 3.4 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Lokaty 1
Lazurowe wybrzeże zaraz tu się zrobi :)
Jak mam ocenić ten ReqAttack? Na słowo, że jest i wygląda oszałamiająco? MagicManu też można skonfigurować na wiele sposobów, przynajmniej Birdie kawałek widać, ale to przypadek.

Jeżeli coś pokazujesz, to pokaż to! Bo jeśli chcesz abym ocenił obrazek Lazura, to ocena dla niego: 5
Twojego systemu nie sposób ocenić, wiele szumnych haseł, ale tak naprawdę nic się nie dzieje.
Ocena: brak

Za sposób prezentacji powinna być nagana i dopisek: Tak nie należy robić prezentacji! Z dobroci serca postawiłem aż 1.

Ostatnia edycja: 30.05.06 12:06:31
[#2] Re: Lokaty 1

@Prince, post #1

Lazurowe? Ja też chce jakaś grafike Lazura! Na gfx-zone troche tego jest ale ma ktoś może więcej tego?
[#3] Re: Lokaty 1
Hm... AmiDock-tekstura nie pasuje do reszty. Zegarek- ładnie pasujące kolory z tapetą. Pokaż więcej! Paleta, magicmenu, okienka itp.
[#4] Re: Lokaty 1

@Malin, post #2

No tam jest chyba najwięcej.
[#5] Re: Lokaty 1

@Prince, post #1

Ja oceniam wrażenie estetyczne jakie przedstawia blat (w końcu chyba o to chodzi).
[#6] Re: Lokaty 1

@mailman, post #5

Każdy może oceniać wg swoich kryteriów. A jakich? Dobrze aby były one wyjaśnione w komentarzach. Jeżeli chodzi o estetykę to tak, blacik jest schludny, może tylko AmiDock nie jest wpasowany kolorystycznie. Ale jak napisałem wyżej oceniam nieco inaczej.
Więc drżyjcie Maliny i Koodlacze!
[#7] Re: Lokaty 1

@Prince, post #6

Teraz mam piękniutki blacik ale nie mam jak przegrać zdjęcia na pc (nie mam jak zasilić FDDeka), zresztą i tak dostane -5 więc już nie wystawiam. Pozatym co ty porównujesz mój blat do koodlatego? Z CGXem do dyspozycji to można cuda robić a nie standardowy podkład pod amidocka, 4 kolorowe ikonki co to nawet MWB nie jest... Bez jaj

Ostatnia edycja: 30.05.06 18:49:44
[#8] Re: Lokaty 1

@Malin, post #7

Malin, on za UAE dostaje -3, pamiętaj pomysł
[#9] Re: Lokaty 1

@Prince, post #8

Gdyby była taka skala to bym dostał -$ff (tak się chyba nieskończoność pisze, nie jestem pewien :) )
[#10] Re: Lokaty 1

@Prince, post #1

Po czesci masz racje. Jednak bezpodstawnie zarzucasz mi slaba prezentacje nie wiedzac o tym, ze gdybym mial troche lepszy dostep do stalego lacza procz uczelni to na pewno prezentacja mojego systemu wygladala znacznie ciekawiej - prosze o troche cierpliwosci. Co do birdie to nie rozumie gdzie widac - moze te amidockowe teksturki skojarzyly sie tobie z tym (z jakiegos archiwum z tematem do VisalPrefs wyciagnolem i wlasnie przez birdie mial byc nalozony na okienka, a ja go na docka :D)? Postaram sie niebawem dostarczyc cos wiecej. Aha, co do AmiDocka to sie zgodze - kolorki nie zgraly sie. Sila sugestji jest wielka - musze cos z tym zrobic.

Ostatnia edycja: 31.05.06 10:23:16
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem