• Opis

Zdjęcie to wykonałem w październiku 2005, będąc na wycieczce z kumplami "aparatem" HP 120 :). Bardzo ładny jesienny pejzaż. Być może komuś oprócz mnie się spodoba...

zamieścił: Radek

data: 2006.06.15 15:05

kategoria: Amitapetki / Przyroda

rozmiar pliku: 214.5 kb

rozdzielczość: 1152x864

odsłon: 370

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 4.2 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Park w Śmiełowie
Ładne.
Niewielki minusik za to, że obraz jest lekko nieostry. Przydała by się ciut większa rozdzielczość jak na tego typu pejzaże. Pewnie nie możesz iść jeszcze raz i powtórzyc zdjęcia? :D

Mógłbyś zrobić serię "cztery pory roku"...
[#2] Re: Park w Śmiełowie

@Prince, post #1

Szkoda że to jest 40km ode mnie :( Ale wiesz... Masz myśl :D Pojade rowerem zrobić fotkę latem :D Cieszę się że Wam się podoba... Mój aparat więcej nie wyda :( Zobacz sobie co on ma za "możliwości" :D Ale i tak wielu ludzi ma gorsze w telefonach :)

http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/6.127-hp_photosmart_120.0.10

Strronka angielska HP ze specyfikacją

W sumie to na 1000 zdjęć na tym aparacie z 20-30 jest takiej jakości jak to ;) Ale jak za stówkę na allegro 1,5 roku temu to ładnie i tak...
[#3] Re: Park w Śmiełowie

@Radek, post #2

Matryca tylko 1 megapixel? No to naprawde jak na ten sprzęcik zdjęcie super! Jeśli masz zmysł fotograficzny to może zainwestuj z czasem w aparat?

Czekam na resztę... :)
[#4] Re: Park w Śmiełowie

@Prince, post #3

Może pod koniec przyszłego roku... W przyszłe wakacje mam zamiar zdawać na prawko, żeby sobie pośmigać Trabantem :] więc jak wiadomo fundusze na to nie pozwolą wcześniej. Na razie mam zamiar kupić sobie jeszcze w te wakacje jakąś nagrywarkę CD bo w grudniu spaliłem sobie LG-ka :/ I nic więcej inwestycji na ten rok. Jak zrobię jakieś fajne fotki to umieszczę, ale żeby robić tym aparatem fotki to trzeba mieć dużo szczęścia i zaj...dobre oświetlenie... Trzeba też przemyśleć na co skierować środek ekraniku bo ma tylko centralny pomiar światła i albo będzie próbował rozjaśnić (i skopie całe zdjęcie) albo przyciemni (w tym jest dobry)... Mówię, ten aparat to jeden wielki wałek, ale na razie nie stać mnie na nic lepszego :]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem