Snake's A1200 E/Box Custom-Modding

  • Opis

Oto moja A1200. Kupiony od kumpla E/Box był bez blachy więc założyłem pleksiglasowe ścianki boczne.
Wewnątrz znajdują się dwie zimne katody Revoltec'a,dwa zestawy diód (niebieskie i UV),na ściance widoczny jest 120mm wentylator Revolteca.W zasilaczu znajduje się 80mm podświetlany na niebiesko wentylator.

zamieścił: Snake

data: 2006.07.31 19:52

kategoria: Sprzęt / Snake

rozmiar pliku: 46.5 kb

rozdzielczość: 640x480

odsłon: 290

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 2.4 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Snake's A1200 E/Box Custom-Modding
Nie rażą Cię te katody? Miałem tak przez jakiś czas żę prosto w oczy nadawały i miałem dość. Miałem kiedyś Revolteca i nie polecam katod tej firmy, gdyż są one słabej jakości i szybko się psują... Nie podoba mi się ustawienie kolorystyczne a raczej jego brak- mnogość kolorów mnie osobiście nie odpowiada- może to wskazywać na małe niezdecydowanie autora, choć nie musi.Powodzenia w dalszym modowaniu i mam nadzieje że znajdziesz ładną blachę do obudowy i elegancko "z pomysłem" ją potniesz;)
PS: Po co Ci diody UV skoro nie masz (chyba że po prostu nie widać na obrazku) żadnych kabelków/złącz/dodatków które reagują na światło UV?

Ostatnia edycja: 31.07.06 22:16:25
[#2] Re: Snake's A1200 E/Box Custom-Modding
Oślepłbym ;)
[#3] Re: Snake's A1200 E/Box Custom-Modding

@Lord_10up, post #1

A ultrafioletem to się czasami nie kasowało jakichś EPROMów ?
Od takich rentgenów to można sobie jeszcze komputer zepsuć!
[#4] Re: Snake's A1200 E/Box Custom-Modding

@Prince, post #3

Nic się nie zepsuje w kompie, a co do zdrowia użytkownika- o ile się orientuje dobrze to gdey ultrafiolet nie świeci bezpośrednio na ciało, czyli jest czymś ograniczony (np. plexiglassem na którym może się załamać światło, ani blachą) to nie spowoduje skutków ubocznych. Dlatego warto tak ukierunkować światło UV aby świeciło tylko na części do tego przeznaczone.
[#5] Re: Snake's A1200 E/Box Custom-Modding

@Lord_10up, post #4

UV jest od zabijania bakterii. :D
[#6] Re: Snake's A1200 E/Box Custom-Modding

@Mario, post #5

Tak, także do rośnięcia nowych kończyn i wybielania zębów ;)
[#7] Re: Snake's A1200 E/Box Custom-Modding

@Prince, post #3

Jest kilka rodzajów UV. To jest chyba UV-B... W każdym razie, nie jest szkodliwe dla ludzi jak i również dla Amisi...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem