Screenshot z demka gry Payback.

  • Opis

Pomyślałem, że nie każdy widział tę gierkę w pełnej krasie, a naprawdę jest na co popatrzeć. Screen ustrzelony w 1024x768x32 z anty-aliasingiem x4 i flitrowaniem anizotropowym x2 (więcej mój GF2 nie może :)). Ścinało się tak bardzo, że nie mogłem uchwycić niczego specjalnego, za co z góry przepraszam. Jest gra wymagająca więcej niż Payback? (na Amigę z prockiem 68k?)

zamieścił: El Amigos

data: 2006.09.15 17:11

kategoria: Amitapetki / Gry

rozmiar pliku: 1.0 MB

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 475

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 1)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Screenshot z demka gry Payback.
AlienBreed3D II też jest wymagający.
[#2] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@Prince, post #1

A jest jakis patch dla AB3DII, który umożliwia celowanie myszką i poruszanie sie kursorami jednocześnie?

Boże, kiedy ja znajdę grę (na Ami), w której standardem będą takie ustawienia... Rozumiem, że były to czasy, kiedy mało kto grał w FPSy myszką, ale niemożność ustawnienia sterowania na takie jak wyżej napisałem odtrąca od gry. (przynajmniej mnie)
[#3] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@El Amigos, post #2

A Quake tego nie umożliwia?
[#4] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@El Amigos, post #2

W AB3D2 na pewno jest obsługa myszy! Grałem i pamiętam. Niesety pod MOSem gdy tylko zechcę zabawić się myszką gra się wiesza, i tutaj klawiaturą operuje :)
[#5] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@mailman, post #3

Standardowe ustawienia Quake'a nie umożliwiają od razu celowania mychą. Trzeba sobie klawisz przypisać (do przełączania na mysz) albo +mlook wklepać w konfig. Namęczyłem się z Quake'iem, zanim to zauważyłem. Ale mniejsza o to, grunt że w ogóle da się! A AB3D II na pewno nie ma jednocześnie celowania mychą i strafe'owania kursorami.

Za to do AB3D (pierwsza część) ktoś napisał patch (jest na aminecie). Dzięki niemu udało mi się przejść grę bez problemów.
[#6] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@El Amigos, post #5

Jak sobie już poradziłeś z ustawieniami Quake'a to zapraszam na sun.hasenbraten.de Co do AB3DII to już nie pamiętam dokładnie, sprawdzę dokładnie jak będe miał tylko dostęp PALu. :)

Ostatnia edycja: 22.09.06 19:06:24
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem