Screenshot z demka gry Payback.

  • Opis

Pomyślałem, że nie każdy widział tę gierkę w pełnej krasie, a naprawdę jest na co popatrzeć. Screen ustrzelony w 1024x768x32 z anty-aliasingiem x4 i flitrowaniem anizotropowym x2 (więcej mój GF2 nie może :)). Ścinało się tak bardzo, że nie mogłem uchwycić niczego specjalnego, za co z góry przepraszam. Jest gra wymagająca więcej niż Payback? (na Amigę z prockiem 68k?)

zamieścił: El Amigos

data: 2006.09.15 17:11

kategoria: Amitapetki / Gry

rozmiar pliku: 1.0 MB

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 477

komentarzy: 2

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 1)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Screenshot z demka gry Payback.
AlienBreed3D II też jest wymagający.
[#2] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@Prince, post #1

A jest jakis patch dla AB3DII, który umożliwia celowanie myszką i poruszanie sie kursorami jednocześnie?

Boże, kiedy ja znajdę grę (na Ami), w której standardem będą takie ustawienia... Rozumiem, że były to czasy, kiedy mało kto grał w FPSy myszką, ale niemożność ustawnienia sterowania na takie jak wyżej napisałem odtrąca od gry. (przynajmniej mnie)
[#3] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@El Amigos, post #2

A Quake tego nie umożliwia?
[#4] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@El Amigos, post #2

W AB3D2 na pewno jest obsługa myszy! Grałem i pamiętam. Niesety pod MOSem gdy tylko zechcę zabawić się myszką gra się wiesza, i tutaj klawiaturą operuje :)
[#5] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@mailman, post #3

Standardowe ustawienia Quake'a nie umożliwiają od razu celowania mychą. Trzeba sobie klawisz przypisać (do przełączania na mysz) albo +mlook wklepać w konfig. Namęczyłem się z Quake'iem, zanim to zauważyłem. Ale mniejsza o to, grunt że w ogóle da się! A AB3D II na pewno nie ma jednocześnie celowania mychą i strafe'owania kursorami.

Za to do AB3D (pierwsza część) ktoś napisał patch (jest na aminecie). Dzięki niemu udało mi się przejść grę bez problemów.
[#6] Re: Screenshot z demka gry Payback.

@El Amigos, post #5

Jak sobie już poradziłeś z ustawieniami Quake'a to zapraszam na sun.hasenbraten.de Co do AB3DII to już nie pamiętam dokładnie, sprawdzę dokładnie jak będe miał tylko dostęp PALu. :)

Ostatnia edycja: 22.09.06 19:06:24
[#7] Re: Screenshot z demka gry Payback.
Na PPC śmiga.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem