• Opis

WinUAE 1.3.2 + AmigaOS 3.9: AmiDock,Birdie,VisualPrefs,LimpidClock 68k

data: 2006.09.22 22:33

kategoria: Wasze blaty / Dave

rozmiar pliku: 518.5 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 384

komentarzy: 9

Ocena użytkowników: 4.1 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Workbench 5
Ooo, fajne!

Ode mnie zasłużone 4. OK
[#2] Re: Workbench 5
A ja daję 5, bo to pierwszy screen, który podsunął mi nowy pomysł (na kombinacje z Birdie).
[#3] Re: Workbench 5
Wysyłam jeszcze 2 shoty, bo pod wpływem blatu niejakiego Prince`a na eXecu (chociaż może to już stare) zrobiłem mały przekręt i AmiDoc imituje przeźroczystość...jak się dobrze wpatrzeć (ta tapeta się średnio nadaje, ale z odpowiednią można w banalny sposób ciekawy efekt uzyskać...). A do kombinacji z Birdie skorzystałem z tematów OS4 z eXeca. Obie tapety są z tematu "OS4AquaX"
[#4] Re: Workbench 5

@Mario, post #2

Co do Birdie to dobry byłby Magic Copper . Zresztą do gradientów w Amidocku również.
[#5] Re: Workbench 5

@Malin, post #4

kurcze czyt to pc czy amiga bo nie wieże
a danusia mówi to samo
[#6] Re: Workbench 5

@pwe, post #5

Jaka Danusia?
[#7] Re: Workbench 5

@pwe, post #5

Czemu nie wierzysz?
[#8] Re: Workbench 5

@pwe, post #5

WinUAE 1.3.2 - No przecież widać, że PC :P
[#9] Re: Workbench 5

@Korni, post #8

kurcze czyt to pc czy amiga bo nie wieże


No pewnie, że PC, bo Amiga, jak wiemy czegoś takiego przecież nigdy nie mogłaby osiągnąć (wszyscy wokół od czasu jej powstania nam to powtarzają)...a jeśli jakimś cudem osiągnie to pointowane jest to powyższym cytatem... przypominają mi się scenki typu: przychodzi pecetowiec do amigowca i mówi: To Amiga takie coś umie? Teraz doszło do tego, że amigowiec pyta się amigowca: To Amiga czy PC? Toż to dopiero upadek


PS. w odpowiedzi na komentarz #5

Ostatnia edycja: 26.09.06 21:19:41
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem