• Opis

Wnętrze mojej Amigi 1200 z wszystkimi modyfikacjami oraz widocznym na zdjęciu dyskiem 2.5" oraz napędem CD-ROM slim, Blizzardem 1230/50 IV, kontrolerem FastATA itd., itp.

zamieścił: cichym

data: 2006.11.19 14:56

kategoria: Sprzęt / cichym

rozmiar pliku: 353.0 kb

rozdzielczość: 1900x1266

odsłon: 568

komentarzy: 2

Ocena użytkowników: 4.8 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Wnętrze mojej Amigi 1200
Masz z Blizzardem zamkniętą klapkę?

Mam problem, otóż Blizzard normalnie opiera się na "chipach" w SIMMie. Zastosowałem więc Zapałkę, która podpiera Blizzarda (jest między blatem biurka a gniazdem simm, delikatnie podnosi kartę do góry, między chipami z simma a blatem biurka jest jakiś 1 mm odstępu. Oczywiście nie mam klapki.

Jak ty rozwiązałeś ten problem?

Ostatnia edycja: 19.11.06 19:33:57
[#2] Re: Wnętrze mojej Amigi 1200

@Malin, post #1

Ogólnie nie mam.

Faktycznie kości z układu pamięci SIMM opierają się na klapce, ale jakoś mi to nie przeszkadza (im chyba też nie). Klapka jest nieco wygięta, ale strzałka jej ugięcia to max 1 - 2 mm.

Jedyne, co mnie nieco niepokoi to, że Blizzard się mocno nagrzewa a ja mam całkiem niezłą "kanapkę" i w związku z tym z wentylacją jest kiepsko. Czasami w powietrzu unosi się aromat rozgrzanego krzemu.
Dlatego też zastanawiam się nad zamontowaniem jakiegoś wentylatora.
Myślałem o doklejeniu do Blizzarda na plastikowych kołkach wentylatora, tak, aby pchał rozgrzane powietrze do otworów wentylacyjnych na górze obudowy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem