• Opis

Raytracing wygenerowany za pomocą Kray'a wersja 1.4 WOS. Generowałem na A1200
OS: AmigaOS 3.9
CPU: 603/300
Czas: > 6h (dokładnie nie pamiętam)

Mam nadzieję że niewielka rozdzielczość zostanie mi wybaczona, lecz przy VGA czas geerowania byłby już ponad dobę (głównie z powodu odbić).

zamieścił: Prince

data: 2006.12.24 15:17

kategoria: Programy i gry / Kray

rozmiar pliku: 86.8 kb

rozdzielczość: 320x240

odsłon: 464

komentarzy: 10

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 16)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Kraytracing 1
Dałem 5, bo mi się kojarzy z Kai Tracid. :)
[#2] Re: Kraytracing 1
Niezle. Tylko ta rozdzielczość :P
[#3] Re: Kraytracing 1

@Korni, post #2

Na telewizorze jest ok.
[#4] Re: Kraytracing 1
szkoda ze pierwsza litera troche scieta, ale git OK
[#5] Re: Kraytracing 1
Super! Nie dałoby się większej rozdzielczości lub kilku rozmiarów? Może podrzuć komuś parametry do Kray'a i ktoś z szybszą maszyną szybciej to wyrenderuje.
[#6] Re: Kraytracing 1

@mailman, post #5

Mógłbym wygenerowac w większej rozdziałce oraz mógłbym przestawic nieco kamerę aby pierwsza litera nie była ucięta (jakoś mi to umknęło).

Jeszcze dzisiaj (15 luty 2007) lub ewentualnie jutro podrzucę skrypt wprost do AmigiOne :D Porównamy czasy, ja też bym chciał jeszcze raz wygenerowac i dokładnie zapisac czas.

Ostatnia edycja: 15.02.07 16:42:30
[#7] Re: Kraytracing 1
Ze sie tak wyraze: "Cycus graficzka" :)... Prince mam nadzieje, ze jeszcze cos zmajstrujesz w temacie Kraya?? Apropo - kiedys wspominales, ze manuala chciales do tego programiku "ukulac", a moze sie myle?
[#8] Re: Kraytracing 1

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

To że litera ścięta to tylko "in plus" dla tego trace`a. Uważam że scenka jest bardzo dobrze ustawiona - zbyt dokładne ustawienia spowodują że będzie bardziej "sztuczna" - a przecież trace to dążenie do "oszukania" rzeczywistości ;)

Pamiętajcie że Prince dostał nagrodę z trace`a (C&A).
To jest człowiek dzięki któremu zaraziłem się grafiką 3D - pamiętam jak wymusiłem na nim przeliczanie scenki z zegarkiem na programie SCULPT ;) Biedna Amisia się męczyła ale efekt (to był tylko preview na wektorze) był cool.

Pzdr Prince :)

Ostatnia edycja: 23.02.07 23:24:23
[#9] Re: Kraytracing 1

@Lokaty, post #7

To byłoby naprawdę coś, gdyby Prince napisał taki artykuł...
[#10] Re: Kraytracing 1
Taki obrazek wbil mi sie w oko duze brawa za cos takiego tylko mam malutenki niesmak ten motylek moze gdyby inny kolor, wzorek.To za to nizsza ocena.Ale z drugiej strony nie chce nikogo urazac. szok!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem