• Opis

Moj peg2. Obudowa za 15 zeta, troche p****** z allegro, i ze 4 popoludnia ciecia, szlifowania i malowania, no i ciupka lutowania:D

data: 2007.03.13 09:05

kategoria: Sprzęt / Fazior

rozmiar pliku: 298.5 kb

rozdzielczość: 1900x1425

odsłon: 1296

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 3.6 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Fazior
I jeszcze jedno, to nie jest czarny komp:D. Jego kolor to ciemny grafit przypruszony brokatem, na zdjeciu widac to na lewym rogu monitora, panel napedu bedzie malowany, ale najpierw musze kupic nagryware dvd.
[#2] Re: Fazior

@Fazior, post #1

Co to jest nad napędem CD? Jakiś mikser audio?
[#3] Re: Fazior

@Prince, post #2

To jest panel. Od lewej: woltaz na wentylu proca, potencjometr do zmniejszenia woltazu na wentylatorze, dzwiek, potencjometr do dzwieku i temperatura proca.
[#4] Re: Fazior
Tragedia, koszmarnie brzydki...., fuj....
[#5] Re: Fazior

@Fazior, post #3

Super! Bardzo mi sie podoba! Bardzo bym prosił zbliżenie tego panelu jeżeli nie w "Graffiti" to na e-mail "PrinceAmy@poczta.onet.pl". Oraz ewentualne schematy. Coś podobnego chcę zrobić w swojej A1200 E/Box. Tylko jeszcze nie wiem jak zrobić termometr CPU (lub innych podzespołów)

[#6] Re: Fazior

@szumekjac, post #4

Dziekuje bardzo:), polecam pociac sobie obudowe i zaprezentowac swoje dzielo;)
[#7] Re: Fazior

@Fazior, post #6

Ten brokat...
[#8] Re: Fazior

@szumekjac, post #7

:D nie przeszkadza az tak bardzo. Brzmi to jakbym byl co najmniej wizazysta;), ale obudowa w calosci wyglada tak ... surowo mimo brokatu:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem