• Opis

Tak więc w zestawie: A1200 Escom Rom 3.1, Apollo 030@40/32 MB Ram, monitor 1: Optimus Optiview 14", monitor 2: C= 1084, Dysk 4,3 GB Seagate, CD 24x no name - big noise system :), sieciówka PCMCIA 3Com Etherlink III, popielniczka ze sklepu "wszystko po 4 złote", radiatory na monitorach dla szpanu, puszka po coolerze, drukarka - laserówka HP 1018, landrynki w puszce (do umilenia chwil przy łamaniu joya), głośnik Mediatech (jeden tylko, bo robi jako "subwoofer"), do tego jeszcze kurz, brud i zacieki po Mr. Muscle. Właściciele: Banderas & Offca :)

zamieścił: offca

data: 2008.03.21 18:00

kategoria: Sprzęt / offca

rozmiar pliku: 236.0 kb

rozdzielczość: 1632x1224

odsłon: 504

komentarzy: 9

Ocena użytkowników: 4.3 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Nasza Ami
ŁAAAAAAAAŁ, jak ty to zrobiłeś że na 030/40 mhz tak ładnie wygląda twój system?? Też taki chcę :D
[#2] Re: Nasza Ami

@arti4-92, post #1

Normalnie to zrobił. Zerknij na moje shoty jeszcze z czasów 030/25.
[#3] Re: Nasza Ami

@arti4-92, post #1

Wystarczy trochę pokombinować. 32 kolory to wbrew pozorom bardzo dużo jak się wie jak to wykorzystać :) Np. tapeta to tylko 4 kolory a wygląda ładnie co? Ikonki folderów z drugiego zestawu z OS3.9.
[#4] Re: Nasza Ami

@offca, post #3

nie sciemniaj offca, tapeta ma 16 kolorow a system jest w 64;) w visual prefsie sa ustawione gadgety zaporzyczone z amikita (dlugo sie to laduje, ale system nie zwalnia), ogolem trzeba miec pomysl jak kolorki wykozystac, jak znajde gdzies na cd program do robienia shotow to wrzuce nasz blat na ppa.
[#5] Re: Nasza Ami

@Banderas, post #4

ja na adze tez mialem tapete chyba w 32 kolorach (moze w 64) i WB zawsze w 256, tyle ze do visual prefs nigdy sie nie przekonalem
[#6] Re: Nasza Ami

@arti4-92, post #1

zawsze zredukuj palete tapety do oporu (zeby jeszcze przyzwoicie wygladala) jakims programem graficznym wtedy wiecej kolorow dla ikonek zostanie
[#7] Re: Nasza Ami

@vi-bee, post #6

mi sie wydaje ze najlepiej do tego nadaje sie personal paint. A co do 256 kolorow to na 030 to juz za bardzo jak na moj gust sie wlecze, do ibrowse by mi sie przydalo wiecej kolorkow, no ale jak sie nie ma to co sie lubi, to sie lubi to co sie ma.

Ostatnia edycja: 23.03.08 17:45:09
[#8] Re: Nasza Ami
Fajne. Nie wiem dlaczego, ale budzi pozytywne emocje. Chyba po prostu trzyma klimat drugiej połowy amigowych lat 90-tych. Do kompletnego obrazka brakuje jeszcze tylko wyświechtanego chybotliwego NAJ-BIG-towera PC/AT z krzywo wyciętym tyłem i zawsze zdjętą górą.

Ostatnia edycja: 26.03.08 10:12:05
[#9] Re: Nasza Ami

@Banderas, post #4

Ano fucktycznie zapomniałem ;)

PS: Na monitor doszły jeszcze kolejne puszki po Coolerach :]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem