• Opis

Oto wygląd Workbencha mojego (Banderas) i Offcy. W sumie nic specjalnego nie przedstawia: OS 3.9, zmienione ikonki katalogów, gadżety potraktowane VisualPrefs i inna tapetka. Tło w Amidocku to tapeta z blatu z nadanym blurem. W WB mam ustawione 64 kolory, a wszystko chodzi pod A1200 030/50 MHz, 32 MB RAM.

zamieścił: Banderas

data: 2008.03.29 15:37

kategoria: Wasze blaty / Banderas

rozmiar pliku: 70.9 kb

rozdzielczość: 640x480

odsłon: 528

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 4.2 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Moj WB
Partycja "Dupa" OK
[#2] Re: Moj WB

@Malin, post #1

Partycja Dupa była jest i będzie Na PC też mam "dupę" w której mam jakieś do niczego niepotrzebne, zapomniane "g...o" :)
[#3] Re: Moj WB

@offca, post #2

Ja mam hdd 80 gb, nie mogę se na to pozwolić xDD
[#4] Re: Moj WB

@arti4-92, post #3

u mnie na pc jest folder "dupa" zajmujacy kilkanascie gb i tam mam wszystko i nic:D ogolnie to moj caly dysk na pc to moge dupa nazwac (na pulpicie juz miejsca nie mam:P)
[#5] Re: Moj WB
Dopiero teraz zauważyłem - The Bill w SongPlayerze ;).
[#6] Re: Moj WB

@Malin, post #5

The Bill rzondzi. Tranzwestyta, Masochista, Mam dwie lewe ręce...
[#7] Re: Moj WB

@madman15, post #6

I niedawno grali w Poznaniu ;). Oczywiście mnie nie było .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem