• Opis

zamieścił: vi-bee

data: 2007.02.05 20:50

kategoria: Sprzęt / vi-bee

rozmiar pliku: 359.1 kb

rozdzielczość: 1632x1224

odsłon: 379

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 1.7 (oceniających: 15)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: vi-bee - moja Ami

Obudowa, jednak, delikatnie rzecz ujmując - obleśna. Pamięta czasy 386...
[#2] Re: vi-bee - moja Ami

@C2H5OH, post #1

Patrz na swój avatar :D
[#3] Re: vi-bee - moja Ami
Profanacja klasyka 286...
[#4] Re: vi-bee - moja Ami
Mogłeś chociaż umyć to pudło:) 1 OK
[#5] Re: vi-bee - moja Ami
Masakra ! Jak można było tak zbeszcześcić piękna desktopową obudowę retro PC ??? To przypomina wiejski tuning, gdzie przeszczepia się silnik Wołgi do Skody, dorzucając gigantycznyspojler ze sklejk.
Mam taką obudowę z 20 letniego retro PC. Do tego była przeznaczona, a nie do amatorskich przeszczepów

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2012 10:01:14 przez Ender_ppa
[#6] Re: vi-bee - moja Ami

@Ender_ppa, post #5

można było - każda obudowa od PC nadaje się do przeróbki. A pozostali C2H5OH , azazel44 ,
parallax , Ender_ppa powinni sobie zestaw części od tej maszyny w d... wsadzić żeby przekonać się ża najlepsze obudowy do retro tunningu to dobre stare pecetowe obudowy typu AT/ Big AT / Big Tower AT. Dlatego jeszcze raz pozdrawiam lamerstwo C2H5OH , azazel44 , parallax , Ender_ppa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem