• Opis

Wersja "produkcyjna" własnoręcznie wykonanej, przezroczystej obudowy na Efi. Brakuje jeszcze przycisku reset, mocowania górnej pokrywy i prawdopodobnie podświetlenia.

zamieścił: recedent

data: 2008.05.28 21:41

kategoria: Sprzęt / recedent

rozmiar pliku: 122.4 kb

rozdzielczość: 800x592

odsłon: 327

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 4.2 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Moja Eficzka
Zaginałeś plexi nad gorącym drutem, prawda ?? Gdyby nie te robi dałbym 5, ale i tak wygląda ładnie !! :D
[#2] Re: Moja Eficzka
Z podświetleniem to będzie super efekt :)
[#3] Re: Moja Eficzka

@arti4-92, post #1

A nie nad gorącym :) Gięcia nie było wcale, wykorzystałem prefabrykaty - stąd zresztą te "dziwne" rogi, na tym zdjęciu zresztą mało widoczne. Jak będzie co pokazywać, to dam zdjęcia z innych rzutów. Na razie biedzę się nad mocowaniem górnej pokrywy, która póki co jest o tak po prostu położona.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem