• Opis

Skoro młody jest już w moich rękach to teraz trzeba go zaobrączkować powiedziała śliczna Natalia. Jak pomyślała tak zrobiła

zamieścił: Benedykt Dziubałtowski

data: 2008.06.07 14:59

kategoria: Fotografie / Ślub Natalii i MDW

rozmiar pliku: 56.2 kb

rozdzielczość: 800x594

odsłon: 265

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 3)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Ślub Natalii i MDW
O wy czorty niewierne. Do kosciola na slub a nie... Wszystkiego dobrego OK
[#2] Re: Ślub Natalii i MDW
6 lipca 2008 ?!
:D To już niedługo! ;) Załapię się jeszcze na zaproszenie?! :)
[#3] Re: Ślub Natalii i MDW

@R-Tea, post #2

Hehehe rzeczywiscie;) Nie zauwazylem nawet tej daty;) Pewnie jest amerykanski sposob wyswietlania miesiac/dzien/rok...
[#4] Re: Ślub Natalii i MDW

@Lorak, post #1

Dziękuję bardzo za życzenia. :) Po prawie połowie roku mogę powiedzieć, że jest ok. :)

A co do kościoła to jaki miałeś na myśli? Bo trochę tych różnych wyznań jest. Chociaż my akurat w żadną z religii się nie bawimy. Mamy inne zabawy. Ciekawsze i mniej zakłamane. Równie dobrze mógłbym robić sobie ślub w świątynii buddyjskiej czy synagodze żydowskiej co w kościele katolickim. Z jednym, drugim i trzecim mam tyle samo wspólnego. To by dopiero była obraza religii gdybym ja się pod nią podszywał i brał ślub w kościele.

Ostatnia edycja: 01.12.08 13:34:25
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem