• Opis

xD

data: 2009.02.10 16:34

kategoria: Ciekawostki / Różne

rozmiar pliku: 175.5 kb

rozdzielczość: 1131x1394

odsłon: 227

komentarzy: 17

Ocena użytkowników: 2.3 (oceniających: 9)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amiga w zmywarce :P
xD z tą zmywarką to ”pojechałeś” przystosowanie sprzętu AGD do pracy z Amigą, to jest idea :)
[#2] Re: Amiga w zmywarce :P

@BananB, post #1

Hańba !!!!!!!!! wstyd i upokorzenie dla Amigi potraktowałeś ją ja brudne gary.
Obyś został ukarany
Już widziałem kiedyś takie zdjęcie w Internecie ( zgapiłeś pomysł wstyd )


Daj – 1
[#3] Re: Amiga w zmywarce :P

@bunger, post #2

Każdy ma swojego Palikota nawet świat Amig !!!!
[#4] Re: Amiga w zmywarce :P
Gdzies kiedys byla jakis polski stary film w ktorym chyba... atarak? sterowal zewnetrznie urzadzeniami w domu :D Ale widze wyszedles problemowi na przeciw, amiga w srodku :) pomyslowe, ciekawe ze sie zmiescila :P
[#5] Re: Amiga w zmywarce :P

@bunger, post #2

Nie wiem czy wiesz, ale zmywarka to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na odtłuszczenie elementu przed malowaniem, może ty byś to robił ręcznie, ale ja wolałem mieć 100% pewność ze obudowa będzie dobrze odtłuszczona, bo chciałbym pomalować obudowe DOBRZE :]

P.S. Założyłeś swoje konto zeby skomentować te foto? Do prawdy żałosne...

Ostatnia edycja: 12.02.09 16:48:40
[#6] Re: Amiga w zmywarce :P

@arti4-92, post #5

eeee, i zeczywiscie tak dobrze odtluszcza? wydawalo mi sie ze na koniec wlasnie natluszczane sa elementy. Chyba ze robiles to bez kostki czyszczacej... Uchyl rabka tajemnicy, patent wydaje mi sie prosty i banalny ale jakze wydajny :D
[#7] Re: Amiga w zmywarce :P

@Koyot1222, post #6

Detergent jest tam tak silny, że może odbielić obudowę :PP A co do odtłuszczenia, sam spróbowałem i naprawdę dobrze odtłuszczone jest :]
[#8] Re: Amiga w zmywarce :P

@arti4-92, post #7

Kurcze, prosty pomysl, zwykle wlasnie takie sa zawsze "the best". Dzieki za info :D
[#9] Re: Amiga w zmywarce :P

@Koyot1222, post #8

http://rc55.com/ruairi/ukscene/blogpics/dishwash.jpg
[#10] Re: Amiga w zmywarce :P

@Dorian3d, post #9

pomysł z 2007 roku :)
[#11] Re: Amiga w zmywarce :P

@Dorian3d, post #10

wiesz, jak komus nie jest cos potrzebne to nie wie i nie dowiaduje sie :/ Dla mnie jest to czyms nowym, zmywarke mam od niedawna, a nie wiedzialem ze mozna ja do tego wykorzystac :D
[#12] Re: Amiga w zmywarce :P

@Dorian3d, post #9

HAH, nie jestem sam :PP
[#13] Re: Amiga w zmywarce :P

@bunger, post #2

To jest sama obudowa. Kawałki plastiku odpowiednio wyprofilowanego i pomalowanego. Co tu jest do przeżywania?

Sam kiedyś podobnie umyłem swoją A500. Podobnie bo zamiast zmywarki miska, płyn i szczota. Po 10 minutach lśniła jak z fabryki.
Właściwie obudowę od pieca i monitora CRT też już raz szczotkowałem. Tymczasem mam wrażenie, że w otoczeniu panuje przekonanie o tym, że komputera ogólnie nie ma po co czyścić. Może sobie stać nawet żółty, zalany barszczem, albo/i z wystającymi farfoclami z klawiatury...
[#14] Re: Amiga w zmywarce :P

@Mario, post #13

Pozwolę sobie przytoczyć słowa bungera
"Każdy ma swojego Palikota nawet świat Amigi !!!!!!!!!!!!!!!!!"


Ostatnia edycja: 14.02.09 22:46:41
[#15] Re: Amiga w zmywarce :P

@Mario, post #13

no, ja tez sie spotkalem z tym ze jesli klawisze nie przyklejaja mocno sie do palcow to sprzet jest "w porzo"
[#16] Re: Amiga w zmywarce :P

@Koyot1222, post #15

arti4-92: ty chyba chlejesz wiecej odemnie :D:D:D
[#17] Re: Amiga w zmywarce :P

@HOŁDYS, post #16

heeee
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem