• Opis

zamieścił: Czarek

data: 2009.09.28 13:57

kategoria: Sprzęt / Czarek

rozmiar pliku: 829.5 kb

rozdzielczość: 800x600

odsłon: 540

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 11)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: W koncu kompletna!
Ładna! Nie myślałem, że w dużych Amigach panuje taki ścisk ;).
[#2] Re: W koncu kompletna!

@Malin, post #1

No ba - te wszystkie karty sa dosc potezne :D
[#3] Re: W koncu kompletna!
Do pracy czy tak w ramach zbieractwa?
[#4] Re: W koncu kompletna!

@Koyot1222, post #3

Raczej do zabawy. A500 i A600 sa ok do gierek WHDLoad i sluchania modkow, ale niewiele poza tym. Na tej odpala sie wszystko co zostalo przeportowane na Amige 68k co pozwala jej pracowac jako rezerwowa maszyna do niektorych zadan w pracy - SSH, edycja grafiki webowej, sprawdzanie maila, komunikacja z reszta firmy po XMPP itp.

Ostatnia edycja: 29.09.09 16:32:43
[#5] Re: W koncu kompletna!

@Czarek, post #4

szał jest
[#6] Re: W koncu kompletna!

@Malin, post #1

Prawdziwy ścisk jest w A4000D jak się wsadzi turbiacza i jeszcze jakąś kartę :-/ Ja w mojej myślałem nad ułożeniem kabli ładnych parę godzin. Później i tak trzeba było dopychać łokciem, żeby wszystko się zmieściło
[#7] Re: W koncu kompletna!
Błąd.

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2014 13:47:14 przez Daclaw
[#8] Re: W koncu kompletna!
Biała zdecydowanie ładniejsza
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem