• Opis

Odnośnik



Animacja "Revelation" to niekomercyjny film krótkometrażowy. Tematem przewodnim filmu jest czas i ekologia. Postać główna istnieje w zupełnie innej rzeczywistości niż wspaniałe istoty, które ją otaczają. Świat wykreowany nie jest światem do końca rzeczywistym, istnieje jednak realny pomost je łączący. Obydwa wymiary, choć potężne i z pozoru niezależne, nieskończone, jednak tak samo łatwo można je zniszczyć. Ostatecznie film ma być nagrany na cyfrowym nośniku wraz z dokumentem na temat jego powstawania. Będzie to tylko krótka forma sprawozdania z końcowej fazy produkcji i prezentacji filmu.



DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY BEZINTERESOWNIE POMOGLI MI PROMOWAĆ TEN FILM ORAZ WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY DOPINGOWALI MNIE DO SAMEGO KOŃCA KILKUMIESIĘCZNEJ PRODUKCJI.

zamieścił: Koyot1222

data: 2009.12.17 23:27

kategoria: Ciekawostki / Różne

rozmiar pliku: 36.2 kb

rozdzielczość: 700x384

odsłon: 186

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: brak
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Revelation 001
Liczyłem na jakieś prawdziwe anime, a nie przesuwające się obrazki. No ale na promocje w sam raz OK Tak trzymać!!
[#2] Re: Revelation 001
Film ma taki harakter, jest to krotki teledysk. Zrobilem go calkowicie sam w 2 miesiace. Calosc to jednak zmudna dlubanina rysowania, malowania, projektowania i to zajelo prawie 6 miesiecy nieplatnej pracy. Troche o tym bedzie w dokumencie i mam nadzieje ze ludzie i moze przyszli pracodawcy to docenia :D
[#3] Re: Revelation 001

@Koyot1222, post #2

Koyot/Amnesty?

Podobało mi się. Ładnie posługujesz się warstwami. To AE? Dynamika/synchro mogłoby być lepsze (osobiście widziałbym więcej akcji, cięć itp.) ale i tak jest ok - muzyka, którą notabene bardzo dobrze znam, jest z rodzaju tych, które można na wiele sposobów interpretować. Podoba mi się też Twój zmysł estetyczny :)

Trzeba było poczekać i wystawić to na Breakpoincie 2010 :)
[#4] Re: Revelation 001

@AceMan, post #3

Mam zamiar na takie party puscic troszke pozmieniana wersje :) A... tak to after effects.

Ostatnia edycja: 20.12.09 05:35:14
[#5] Re: Revelation 001
"Ten film wideo jest prywatny." :P
[#6] Re: Revelation 001

@Mario, post #5

Dzien, dwa i juz spowrotem bedzie publiczny. Drobne poprawki :)
[#7] Re: Revelation 001

@Koyot1222, post #6

Niezłe, niezłe. Powiem, że niezłe. :)
Oglądałem z fascynacją. Super rysunki. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem