• Opis

zamieścił: bartekxyz

data: 2010.01.13 22:23

kategoria: Wasze blaty / bartekxyz

rozmiar pliku: 15.9 kb

rozdzielczość: 720x568

odsłon: 123

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 3)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Boot 2
Świetnie to wygląda. Czy jest możliwość gdzieś dostać taki/takie boot screen'y?
[#2] Re: Boot 2

@Tomski, post #1

Mogę je wrzucić ale ostrzegam że one są w HiResie czyli 640x256.
[#3] Re: Boot 2
Efekt świetny, szczególnie kiedy pojawia się blat stylizowany tak jak ten loader :]
[#4] Re: Boot 2

@bartekxyz, post #2

To ja poproszę taki Boot2. Gdyby były kłopoty z zamieszczeniem na PPA to proszę wysłać na mój adres e-mailowy(jest w profilu). Rozumie, że to boot2 jest animowane. Gdzie mogę zobaczyć całą animacje boot'owania się Amigi?
[#5] Re: Boot 2

@Tomski, post #4

http://www.youtube.com/watch?v=MQRWS4IU2O8

Tutaj jest. Jak chcesz to Ci nawet mogę spakować i całą partycję systemową wysłać a Ty już sobie wybierzesz co Ci pasuje. Albo sam skrypt i obrazki do RainBoota.. do wyboru do koloru
[#6] Re: Boot 2

@bartekxyz, post #5

Jeśli mogę prosić to tylko skrypt i obrazki to RainBoot'a.
[#7] Re: Boot 2

@Tomski, post #6

Poszlo:)
[#8] Re: Boot 2

@bartekxyz, post #5

A ja z ciekawości chętnie bym poprosił o całą partycję systemową. Parę rzeczy bardzo mnie zainteresowało jeśli chodzi o wygląd. Email w profilu. Z gory dziękuję. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem