DiNX Project HQ - part 2 ;) 2010

  • Opis

Obecny stan mojej komputerowej trolowni. :) Włączony, działający i wreszcie kompletny NEXT. Po prawej stronie napędy HD, CD oraz napęd magnetooptyczny 1.3GB. Na lewo moja podstawowa w tej chwili Amiga, czyli A4000D/060. Pod Nextem A4000T.

zamieścił: Deftronic/...

data: 2010.10.19 17:31

kategoria: Ciekawostki / Różne

rozmiar pliku: 233.9 kb

rozdzielczość: 1024x683

odsłon: 435

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 4.9 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: DiNX Project HQ - part 2 ;) 2010
Chcialbym miec tyle miejsca na swoje graty
[#2] Re: DiNX Project HQ - part 2 ;) 2010

@Koyot1222, post #1

Właśnie z tym miejscem jest problem. :) Skończyło się prawie. :( Po drugiej stronie, niewidocznej na zdjęciu stoją kolejne kompy. Reszta spakowana.
Obok A4000D leży na boku Peg2, ale nie odpalałem go chyba od ponad roku. Dobre jest to, że żona ma nade mną swoją pracownię, gdzie są jej kompy, więc powoli sprzęt podrzucam do niej.
[#3] Re: DiNX Project HQ - part 2 ;) 2010

@Deftronic/..., post #2

u mnie miejsca jest na niecaly 1 komputer, kiedy chce odpalic jakas konsole albo amige jeden sprzet trzeba zlozyc a drugi rozlozyc :) Wszystko jakos miesci sie w kilku pudelkach w szafie :D
[#4] Re: DiNX Project HQ - part 2 ;) 2010

@Koyot1222, post #3

Konsole to odzielny temat. Mają swój pokój. Razem z komputerami 8bit. Na szczęście wreszcie człowiek ma trochę miejsca dla siebie. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem