• Opis

Autor: Toni Bratincevic

Renderek wrzucony kiedyś w którymś temacie na forum. Przydałby się i tutaj ponieważ jest tego godny.

data: 2010.11.15 22:02

kategoria: Różne / Amiga

rozmiar pliku: 536.0 kb

rozdzielczość: 1600x726

odsłon: 570

komentarzy: 16

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 23)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Klimatyczny Amiga-Room
Nic dodac nic ujac. Przepiekny, nostalgiczny :) Ten motyw z uciekajacymi z ekranu ludzikami po prostu super XD I plakat z "BTTF", wiii!
[#2] Re: Klimatyczny Amiga-Room

@Koyot1222, post #1

Super, taki pokój poproszę na Gwiazdkę ;) ... tylko od kogo? ;) Świetne! OK
[#3] Re: Klimatyczny Amiga-Room

@BagoZonde, post #2

Klimat tego obrazka jest niesamowity, jeszcze tylko dodac zapach potraw unoszacych si ew powietrzu i bylo by wszystko :) Chyle czola!
[#4] Re: Klimatyczny Amiga-Room
Obrazek bardzo ładny, motyw z ludzikami jednak taki sobie. Cannon Fodder jest za nowy (1993) jak na ten "klimat". Defender Of The Crown (1986) pasowałby lepiej.
[#5] Re: Klimatyczny Amiga-Room

@Korni, post #4

Piękne CF rządzi!!! OK
[#6] Re: Klimatyczny Amiga-Room
Faktycznie klimatyczny, świetny obrazek.
[#7] Re: Klimatyczny Amiga-Room
Ciekawe na jakim programie/sprzęcie był renderowany i czy można pobrać gotowe obiekty?

EDIT: Dodam jeszcze, że jak za pierwszym razem oglądałem ten obrazek kilka tygodni temu to jakimś cudem nie zauważyłem ludzików.
Dopiero po przeczytaniu 3 komentarza i powiększeniu na cały ekran zauważyłem 4 ludziki. Niezły kamuflarz mają albo musiałem się nieźle zapatrzeć na pięćsetke. :D


Ostatnia edycja: 19.11.10 00:15:26
[#8] Re: Klimatyczny Amiga-Room
Mam nową tapetę.

Przyjemny obrazek.
[#9] Re: Klimatyczny Amiga-Room

@Leon, post #7

tam jest pięciu żołnierzy.. piaty pod myszką ;]
[#10] Re: Klimatyczny Amiga-Room
W ostatnim Retro Gamerze (tym z Donkey Kongiem) jest opisany ten obrazek - znaczy się autor im podeślał i wyjaśnił inspirację. Był posiadaczem AtariST :), a obecnie pracuje dla Blur Studio.
[#11] Re: Klimatyczny Amiga-Room
aż mnie ogarnęła nostalgia :) daję w pełni zasłużone pięć gwiazdek.
[#12] Re: Klimatyczny Amiga-Room
A za oknem zima... ;)
[#13] Re: Klimatyczny Amiga-Room
Zapytałem autora jaka jest historia tego obrazka, oto jego odpowiedź która was także interesuje.
"Zrobiłem to w 3DS Max, zrenderowałem za pomocą VRay.
Zrobienie tego zajęło mi kilka miesięcy!
Właściwie pierwszą wersjęwykonałem 4-5 temu ale dopiero teraz postanowiłem to dokończyć.
Fajnie że się podoba, planuję wykonać podobny w nastepnym roku i tematem będzie C-64."

Moim zdaniem najlepszy render o Amigowym temacie od 15 lat. Szkoda tylko ze nie jest zrobiony na Amidze.
[#14] Re: Klimatyczny Amiga-Room
Wygląda pięknie nostalgicznie i nastrojowo, aż się chce by stare czasy dzieciństwa wróciły.
[#15] Re: Klimatyczny Amiga-Room
A czy ktoś ma dostęp do dużej rozdziałki tego obrazka? Ze strony autora ściągnąłem ale tam jest tylko/aż 1920x840.
Chcę sobie walnąć fototapetę z tym obrazkiem na ścianie w pokoju(mam do dyspozycji dobre 3m na 2,4m):D. Pewno czym większa rozdzielczość tym lepiej.
[#16] Re: Klimatyczny Amiga-Room

@Tomski, post #15

Jeśli ktoś może posiadać obrazek w większej rozdziałce, to przedewszystkim autor - może warto do niego zamailować?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem