Furry Tail :) Puszysta Agentka!

  • Opis

Tylko dla lubiacych puszyste rzeczy na blacie :)
8 kolorow, mozna sobie wrzucic w 320x200 bez strat.

zamieścił: Koyot1222

data: 2011.03.25 14:38

kategoria: Rysunki / Koyot

rozmiar pliku: 2.0 kb

rozdzielczość: 640x480

odsłon: 134

komentarzy: 11

Ocena użytkowników: 4.75 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!
Można, dlatego w tym celu obrazek jest przeskalowany w górę :>.
[#2] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!
Na swojej A3000 podłączonej do panoramicznego monitora SyncMaster 225BW miałem okazje zaobserwować coś ciekawego ;). W przypadku WB działającego w 16 kolorach (największa możliwa ilość kolorów w PAL Hi-Res Laced na maszynach z ECS) brakuje kolorów i WB próbuje ditherować rysunek. Monitor coś kaszani przy skalowaniu obrazu otrzymanego z scandoublera Amber i efekt jest taki: http://c0ff33.net/pasy.jpg . Oczywiście to nie wina obrazka, a kombinacji Amber+ten monitor. Na A600 podłączonej do tego samego monitora przez Indivision ECS ten "efekt" nie występuje.
[#3] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!

@strim, post #2

Ok, pogrzebałem w ustawieniach monitora i pasy zniknęły ;). Kluczowe znaczenie miał parametr "coarse", za cokolwiek on odpowiada w rzeczywistości. W każdym razie spowodował prawidłowe skalowanie: http://c0ff33.net/pasy_zniknely.jpg .
[#4] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!
Bardzo fajna tapetka. Piksele rulez OK
[#5] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!
Bylem ciekaw czy "Puszysta agentka" sie przyjmie, na razie 3 glosy dosyc wysoko :) Moze kiedys jakis komiks z nia zrobie ? :) hmmm...
[#6] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!

@frywolny_marian, post #4

Niom, strasznie mi sie spodobal efekt przeskalowania i tych twardych kwadratowych pixelkow. Moze zostawie ten surowy klimat...
[#7] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!
Kilka małych piksli a wygląda naprawdę super :)
[#8] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!

@Koyot1222, post #5

A nie myślałeś żeby zrobić komiks "pikselowatą kreską"? W takim stylu jak ta tapeta właśnie. To by było coś.
[#9] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!

@frywolny_marian, post #8

Przychylam się do tej inicjatywy ;) !
[#10] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!

@frywolny_marian, post #8

Kiedys bardzo podobal mi sie pomysl z komiksem "Czlowieka Pudelko"... Pomysle o tym :)
[#11] Re: Furry Tail :) Puszysta Agentka!

@frywolny_marian, post #8

z chęcią bym coś takiego poczytał i pooglądał :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem