• Opis

Tym razem lisiczka bardziej drapieznie. Zeby mi sie na dysku nie kisilo wrzucilem, mam nadzieje ze sie spodoba. Ot taki pomysl :D

zamieścił: Koyot1222

data: 2011.04.10 11:05

kategoria: Rysunki / Koyot

rozmiar pliku: 6.0 kb

rozdzielczość: 640x480

odsłon: 107

komentarzy: 15

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Puszysta Agentka 3
Stwórz komiks. Chociażby taki krótki, na kilkanaście ramek.
A może wspólnie tu na PPA byśmy coś stworzyli? Niekoniecznie z Twoją agentką. Kilku chętnych na pewno by się znalazło. Jeden narysowałby postacie, iny tła a jeszcze inny wymyślił historyjkę i napisał dialogi.
Coś bym porobił ciekawego. Szczególnie wspólnie i w porozumieniu fajnie się tworzy. Taki kolaż stylów i umiejętności ;)
Co Wy na to? Są chętni?
[#2] Re: Puszysta Agentka 3
lolli pop
[#3] Re: Puszysta Agentka 3

@frywolny_marian, post #1

Pomysl zacny :) Fajnie gdyby ktos zajal sie historyjka i dialogami, mozna by sie wtedy pokusic o wykonanie krotkiego komiksu przez kilka osob.
[#4] Re: Puszysta Agentka 3

@Koyot1222, post #3

Fajnie by było. Ja słabo sobie radzę z postaciami w ruchu, za to mogę popracować nad tłami i ogólnie rozumianym otoczeniem.
[#5] Re: Puszysta Agentka 3

@frywolny_marian, post #4

Ja za bardzo nie lubie dziergac tel ale za to lubie rysowac postacie i rozne przedmioty i je nawet animowac.
[#6] Re: Puszysta Agentka 3

@Koyot1222, post #5

No to jest nas dwóch. Ty postacie ja tła ;) Trzeba teraz znaleźć scenarzystę.
[#7] Re: Puszysta Agentka 3
Super praca :)
[#8] Re: Puszysta Agentka 3
A czy dało by się te wasze(Koyot1222 i frywolny_marian) prace dostać w natywnym formacie Amigi?

Ostatnia edycja: 11.04.11 08:41:33
[#9] Re: Puszysta Agentka 3

@Tomski, post #8

ILBM #3 http://wyslijto.pl/files/download/90hl6e2yr7
[#10] Re: Puszysta Agentka 3

@Koyot1222, post #9

DziękiOK. Dzisiaj wieczorem ściągnę na klasyka i wrzucę na tapetę.
[#11] Re: Puszysta Agentka 3

@Tomski, post #8

http://www.sendspace.pl/file/6e0ab5da85cf027051599b4
Nie jest to do końca finalny obrazek. Do tego momentu rysowałem go w Personal Paint. Rozmiar 320x256 w 24 kolorach. Nastepnym razem gdy bede coś smarował zadbam o to żeby klasykowcy mogli wrzucić pełną prace na blat ;)
Mógłbym też finalny obraz przekonwertować, ale napis mi sie nie miesci w kadrze ;)
[#12] Re: Puszysta Agentka 3

@frywolny_marian, post #11

Dziękuję. Taka mała uwaga. Z tego serwera sendspace nie mogłem ściągnąć pliku na klasyku - IBrowse. Z jakiegoś powodu miał problemy z wykonaniem JavaScryptu i zapętlał się.
[#13] Re: Puszysta Agentka 3

@Tomski, post #12

Mo że teraz da radę:
http://wyslijto.pl/plik/6il174nqar
[#14] Re: Puszysta Agentka 3
fajne, pasowałoby na jakiś ekran LOADING do jakiejś gry
[#15] Re: Puszysta Agentka 3

@rafgc, post #14

najlepiej gry z tą postacią :) fajnie by to wyglądało jakby gra była w klimacie flashback'a albo metal slug'a albo superfrog'a :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem