Amiga 4000 rev D - zdjęcie 1/3

  • Opis

Moja nowa Amiga4000, która dzisiaj do mnie dotarła. Wyprodukowana 24.12.1993 r. W doskonałym stanie, nawet z oryginalnymi woreczkami z nadrukiem C. :)

zamieścił: Deftronic/...

data: 2011.05.25 19:09

kategoria: Sprzęt / Deftronic

rozmiar pliku: 207.5 kb

rozdzielczość: 1024x681

odsłon: 192

komentarzy: 2

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amiga 4000 rev D - zdjęcie 1/3
Ale czad OK Nic tylko gratulować i zazdrościć. Można wiedzieć skąd ją wytrzasnąłeś?
[#2] Re: Amiga 4000 rev D - zdjęcie 1/3

@frywolny_marian, post #1

Dzięki. OK Skąd wytrzasnąłem... Normalnie, :) przeglądam od czasu do czasu serwis aukcyjny, no i trafiła się fajna sztuka. W sumie to nawet sprzedający nie wstawił zdjęć z działania Amigi, napisał tylko że wszystko OK i że działa. Jak dotarła do mnie to byłem w szoku, parę już Amig kupiłem w UK, ale ta bezwątpienia jest w najlepszym stanie. Musiała być (i pewnie była) przechowywana w kartonach w workach foliowych. Zero kurzu, śladów rdzy, obudowa nieporysowana, ani też nie pożółkła (druga stacja dysków i owszem jest odbarwiona, ale reszta bez skazy). Do tego ta Amiga to prawdziwa "sepulka", bo wersja płyty najnowsza, czyli D. Wierzę, że długo będzie mi służyć. :)
[#3] Re: Amiga 4000 rev D - zdjęcie 1/3

@Deftronic/..., post #2

Ciekawe czy po tylu latach nadal nie zmieniła koloru.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem