Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

  • Opis

Obiekt tworzony w pocie czoła w wakacje roku 2002, na bazie dokumentacji fotograficznej wozu koleżanki ze studiów (niniejszym pozdrawiam Dorotę :). Przez te kilka pracowitych tygodni znacznie podszkoliłem się w obsłudze LW.

zamieścił: recedent

data: 2011.08.07 14:30

kategoria: Rysunki / recedent

rozmiar pliku: 102.0 kb

rozdzielczość: 800x600

odsłon: 181

komentarzy: 11

Ocena użytkowników: 4.5 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave
Dobra to ja się chowam ze swoimi obrazkami heheh. Nice OK
[#2] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@Mayolika, post #1

Z tego rzutu jeszcze wygląda w porządku, ale gdybyś wyrenderował z boku, to wyraźnie zobaczyłbyś, że z tyłem coś spartoliłem. No i wnętrza nie miałem ochoty modelować (dlatego szyby dałem nieprzejrzyste).
[#3] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@recedent, post #2

tak myślałem z tymi szybami :) LEŃ!
[#4] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave
No pięknie Ci to wyszło aż mam ochotę wsiąść do tego samochodu i nim pojechać. :D
Zastanawiam się na jakim sprzęcie i jak długo sie renderował.
[#5] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@Leon, post #4

Była to Amiga 1200 z Apollo 040/40 MHz lekko spatchowana OxyPatcherem. Razem ze średnim antialiasingiem renderowało się toto (z tego co pamiętam) dobre parę godzin (szczególnie kafelki na podłodze dodały to i owo do czasu liczenia się sceny). Zdaje się, że zostawiłem LW z tym problemem na noc :).
[#6] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@recedent, post #5

Poeksperymentowalem z obrazkiem
Mam nadzieje ze sie nie obrazisz :) Ale takie autko bardziej pasuje do puszystego agenta :P
[#7] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@Koyot1222, post #6

Tuning bomba :) Faktycznie, nie pomyślałem do tej pory o Bogdanmobilu. Do zapamiętania
[#8] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@Koyot1222, post #6

Ten spoiler OK
[#9] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@strim, post #8

a ja byłem pewny, ze to deska do prasowania
[#10] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave
Kafelki mało widoczne, może gdyby były troszkę jaśniejsze i w kolorze niebieskim?
Poza tym piąteczka :)
[#11] Re: Skoda 105L czyli recedent kontra Lightwave

@kjb666, post #10

Gdyby były troszkę jaśniejsze to musiałbym obłożyć nimi całą podłogę i liczenie obrazka trwałoby na moim ówczesnym sprzęcie kolejne kilka/naście godzin :)

Mnie najbardziej razi w tym modelu kolor opon - jakieś takie... brązowe wyszły. Jakoś te 10 lat temu tego nie zauważyłem. Może to ten Optiview 14L jakoś inaczej kolory odwzorowywał?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem