• Opis

Co prawda nie potrafię tak fajnie pixlować jak Koyot, ale ma fajną postać więc postanowiłem że ją narysuję.

zamieścił: Gżegżółka

data: 2011.10.06 07:09

kategoria: Rysunki / Gżegżółka

rozmiar pliku: 377.0 kb

rozdzielczość: 700x934

odsłon: 67

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 4.6 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: FurryTaill fan-art
Hej, ale w wersji Koyota nie ma koszulki! :D
[#2] Re: FurryTaill fan-art
Widze sporą inspiracje rysunkami Masamune Shirow. Napisze tylko ze jestem zaszczycony bardzo, ze udalo mi sie zainspirowac także Ciebie moimi pixelkami (furry pojaiwla sie tez w pracach z Bogdanem). A tym bardziej jest mi przyjemnie, ze moja inspiracja okazala sie tak fajnie kreatywna. Ostatnio PusztyOgonek troche zdominowal dzial Grafitti, ale mam nadzieje ze sie ludziom temat "nie przeje" :)
[#3] Re: FurryTaill fan-art

@recedent, post #1

Niom, jakos od poczatku myslalem zeby miala takie dwie puchate kulki z przodu :) Taki uklon w strone Erica Schwartza. Ale koszulka nie jest zla...

Ostatnia edycja: 06.10.11 09:37:50
[#4] Re: FurryTaill fan-art

@recedent, post #1

a w mojej wersji ma :)
[#5] Re: FurryTaill fan-art

@Koyot1222, post #2

Proszę bardzo :) Jeśli będziesz wrzucał swoje prace co pewien czas, z przerwami to na pewno się nie przeje. Mi w każdym razie bardzo się podobają Twoje prace.
[#6] Re: FurryTaill fan-art

@Gżegżółka, post #5

to Ty rysowałeś??
[#7] Re: FurryTaill fan-art

@Skiba, post #6

tak :) od czasu do czasu rysuję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem