• Ankieta

Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

  • nie
    23 głosów 23
  • nie kupiłem gazety, więc się nie wypowiem
    29 głosów 29
  • tak
    86 głosów 86

Ankieta skończyła się 30.04.2006

[#31] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę
zwolennicy kolorowej okładki mają dużą przewagę.... Następny nr w kolorze?! :D
[#32] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@Prince, post #30

zeby nie bylo to teraz jest dopiero okrągła liczba komentów! :P
[#33] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę
Warto zauważyć, że jeśli Ci, co nie kupili gazety nie kupili jej, bo już była dla nich za droga, to przed decyzją nad kolejnym wzrostem ceny ich głosy powinny być pomnożone razy dwa i dodane do tych na nie, aby ankieta coś podpowiadała...
[#34] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@Mario, post #33

No właśnie, ciekawe jakie są powody, że sporo osób gazety nie kupiło
[#35] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@Mario, post #33

Bez przesady - 9zl na kwartal to za drogo?
[#36] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@marcik, post #35

Marcik, dla niektórych to nawet 1PLN na rok to zadużo...
[#37] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@Torn, post #36

tacy ludzie chyba nie sa zainteresowani amiga....
[#38] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@mailman, post #34

/me kupił, ale cały czas nie zagłosował... Jeśli osoby chcące
kolorowej okładki poprą wysyłkę priorytetem, to skłonny jestem
poprzeć, jeśli nie... to na kolorowej okładce mi nie zależy :)))
[#39] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@marcik, post #35

Dla mnie nie. Piszć to widząc jedynie wyniki ankiety...
[#40] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę
Mogę się z czystym sumieniem wypowiedzieć, kiedy już gazeta do mnie pod dłuuuugiej wędrówce dotarła. Otóż tak: kolorowa okładka to kwestia estetyczna, drugorzędna - ale dlaczego nie? Dla mnie ważniejsza jest jednak pewność otrzymania przesyłki - tak więc chętnie dopłace powiedzmy za polecony, no i za ten kolor też - parę PLN nie majątek przecież.



PS. Krashanie, mała prośba - możesz odezwać się na priv?
[#41] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę

@LeMan, post #40

Ja kupiłem, czekam na przesyłkę. Gdybyście Kochani startowali też z projektem tłumaczenia jakiegoś czasopisma niemieckiego, jestem pierwszy w kolejce!!!
[#42] Re: Czy za polską edycję magazynu Total Amiga jesteś w stanie zapłacić ok. 3 PLN więcej, lecz egzemplarz posiadałby kolorową okładkę
Przesyłka przyszła szybko (jak na mazury) bo w 7 dni. Jestem zadowolony zawartością, a za tak niewielką cenę miałem wiele radości z czytania na papierze a nie na ekranie. Aż się łezka w oku zakręciła...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem