• Ankieta

Tales of Tamar:

  • cały czas w to gram
    2 głosów 2
  • kiedyś w to grałem, lecz już nie mam na to czasu
    5 głosów 5
  • w ogóle nie interesują mnie gry
    13 głosów 13
  • widziałem, ale mnie to nie pociąga,
    28 głosów 28
  • a co to jest?
    37 głosów 37
  • chciałbym spróbować
    51 głosów 51

Ankieta skończyła się 12.05.2006

[#1] Re: Tales of Tamar:
Głos nr 100 ! :D

[#2] Re: Tales of Tamar:

@R-Tea, post #1

OT: O ile pamietam smierc ACP poprzedzaly komenty w stylu "pierwszy!" lub "setny!"... dlatego zawsze mnie takie niepokoja tu, na PPA :>
[#3] Re: Tales of Tamar:

@uran, post #2

fajnie jest miec neo, mozna glosowac za kazdym odpaleniem kompa coby kolorowe kreseczki zobaczyc:)
[#4] Re: Tales of Tamar:

@uran, post #2

IMHO śmierć ACP spowodowana została przez gwałtowny rozwój PPA w oczekiwanym przez uzytkowników kierunku, takie komentarze były tylko objawem agonii portalu. Pisali je chyba znudzeni ciszą stali bywalcy Ofcoskopu. Ale PPA to nie grozi, chyba że pojawi się nowy portal z atrakcyjniejszą od tej na PPA ofertą. Wierzycie w to? :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem