• Ankieta

Dodatki do gier (nowe mapy, etapy, zestawy grafik i dźwięków):

  • nie lubię
    1 głosów 1
  • nie widzę w tym sensu
    2 głosów 2
  • nie mam zdania
    7 głosów 7
  • lubię i sam je tworzę (tworzyłem)
    19 głosów 19
  • dobrze, że po prostu są
    25 głosów 25
  • lubię, bo pozwalają mi dłużej cieszyć się grą
    57 głosów 57

Ankieta skończyła się 08.07.2006

[#1] Re: Dodatki do gier (nowe mapy, etapy, zestawy grafik i dźwięków):
Zaznaczyłem odpowiedż "Lubię i sam je tworzę"- spłodziłem mapy do Paybacka oraz do Wormsów (nieopublikowane).
[#2] Re: Dodatki do gier (nowe mapy, etapy, zestawy grafik i dźwięków):

@Lord_10up, post #1

Co do plansz do Paybacka, to ciekawym pomysłem są budynki ze szklanym dachem, do których można wchodzić (na którejśtam planszy jest kilka takich - umeblowanych etc, całkiem fajne). :)

Wystrzegałbym się jednak robienia ostrych zakrętów wąskich uliczek (1 pas). Na niektórych planszach widać tego typu ronda i samochody niezbyt sobie z czymś takim radzą (szczególnie autobusy kierowane przez AI)...
[#3] Re: Dodatki do gier (nowe mapy, etapy, zestawy grafik i dźwięków):

@Mario, post #2

Heh, tak, wiem ale to nadaje mapie zróżnicowania, a ostatnio pomyslałem, że nie będę włączał tam pojazdów po prostu w takich uliczkach i nie będzie problemów.
[#4] Re: Dodatki do gier (nowe mapy, etapy, zestawy grafik i dźwięków):
Ja za to namiętnie ściągałem, na modemie jeszcze wtedy, wszystkie dodatkowe trasy do XTreme Racing, zabawa była przednia. Był jeden fajny zestaw tras, gdzie się jechało w takich kanionach dosyć wysokich, to było dopiero "3D". Kumpel szczęki szukał. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem