• Ankieta

Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

  • nie mam zdania
    14 głosów 14.3%
  • tak
    24 głosów 24.5%
  • nie
    60 głosów 61.2%

Ankieta skończyła się 28.09.2006

[#1] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":
Jak to było :

- na sto procent w wakacje 2004

- mamy lekką "obsuwę" więc będzie na sto procent w grudniu 2004

- no coś tam testujemy, będzie w wakacje 2005

- potem grudzien 2005,

- będzie w pierwszej połowie 2006



A teraz jesteśmy że na pewno będzie grudzień 2006... jak to mówi Wania "pożyjom uwidzim" , ale jakoś nie wierze, że będzie ;)

Tylko żeby się nie okazało, że właśnie coś tam testują, albo komuś piesek dostał pchełek i właśnie system pojawi się w 2007 z jakimś "wypasionym" sprzętem .. ale w grudniu 2007 to już na pewno będzie
[#2] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":
Zapewne nikt nie wierzy w wydanie AOS 4 w tym roku.

Tyle ze chcialbym jeszcze zwrocic uwage jedna rzecz jaka mnie zainteresowala bowiem w tlumaczeniu zostalo napisane ze system ma zostac wydany pod koniec 2006 roku. natomiast w angielskiej wersji jest napisane w cudzyslowie "final release candidate" co oznacza wersje ktora nie jest jeszcze wersje ostateczna lecz tylko przedwczesnym wydaniem ostatecznej wersji.

No ale jak widac jesli nawet zostanie to przez Hyperion spelnione to nie zostanie wydany pelny system tylko jedna z koncowych wersji a dopracowywanie systemu bedzie trwac nadal i wydanie systemu bedzie przewidziane na xx xx xxxx r.
[#3] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@Olo, post #1

no nie do konca na pierwsze na 100% mialo byc juz w 96 roku, a grxmrx twierdzi, ze znalazl gdzies informacje ze pierwsze informacje o AmigaOS4 bylu juz w 92 roku....
[#4] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@Maxik, post #2

Dopisałem ten element, bo jak widzę nie wkleił mi się w oryginalnym tekście.
[#5] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@Kaczus, post #3

Ja też widziałem takie coś, na jakiejś zagranicznej stronie, jak szukałem informacji o AOS 4.0. Były tam też kolejne wersje, taki plan przyszłościowy to był. Niestety nie pamiętam jak tam wszedłem. :/
[#6] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":
OT: na głównej jakieś bzdurne addslashes() wdało się w tytule ankiety.

[#7] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":
Hmm,az dziw bierze ze sa osoby ktore mysla ze wyjdzie na gwiazdke
[#8] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@AmiChris, post #7

W końcu Mikołaj jest czerwony :P

[#9] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@alpine, post #8

nie sledze tego i mnie to nie interesuje ale jak w innych przypadkach nic z tego nie będzie ...a co z przysłowiowym zapowiadanym 8 lat juz aos5.0 he...
[#10] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@pwe, post #9

Od dwóch lat trwają nad nim prace
[#11] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":
Tak, to już kolejna zapowiedz wersji finalnej. Dla mnie ostatnia na

którą zwracam uwagę. Jeśli do końca roku nic się nie "zadzieje" to

osobiście uznam OS 4.0 za nie istniejący. Uwagę skupie na MOS-ie i AROS-ie. I nadal mam nadzieje,ze docelowo powastanie z nich jede otwarty system Amigowy, dostępny dla maszyn PPC i x86. A potem to już tylko świetlana przyszłość!!!!
[#12] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":
To czy się pojawi zależy wyłącznie od dostępnego sprzętu. Jeśli takowy wyjdzie to wypuszczą to, co jest jako „skończoną” wersję.
[#13] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":
NIE MA BATA! BĘDZIE NA GWIAZDKĘ!!



Coś się w końcu musi ruszyć na poważniej. :) MUSI. Nie ma innego wyjścia. Nie przyjmuje niczego innego do wiadomości. Blablablabla... Będzie i już. ;d
[#14] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@Kokos, post #13

Po co!? Jest MorphOs! Dostosaować i po sprawie!A na gwiazdkę będzie - tylko któą?
[#15] Re: Czy wierzysz, że AmigaOS 4.0 pojawi się na tegoroczną "gwiazdkę":

@Pero, post #14

Czerwoną. ;d
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem