• Ankieta

Amigę Classic najbardziej cenię za:

  • aplikacje/programy
    5 głosów 1.9%
  • za nic
    6 głosów 2.3%
  • sprzęt
    11 głosów 4.2%
  • demoscenę
    23 głosów 8.7%
  • gry
    30 głosów 11.3%
  • system operacyjny
    47 głosów 17.7%
  • za niezapomniane chwile
    143 głosów 54%

Ankieta skończyła się 07.11.2006

[#1] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Chciałoby się zaznaczyć 3 punkty... Gry, niezapomniane chwile oraz System, ale zaznaczyłem tylko Gry, które równają dla mnie z niezapomnianymi chwilami.
[#2] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Zapach. :D
[#3] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:

@Kokos, post #2

Oj tak, ten zapach kiedy paliła się karta GVP z 030 na pokładzie w mojej A2000 ;) ;)



Klasyka wspominam głównie z prespektywy ciągłych zwisów karty Apollo w A1200 .. ach czar wspomnień ;)
[#4] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
A ja zanznaczyłbym wszytskie odpowiedzi oprócz "za nic". Dlatego też wierny jestem classicowi ;)
[#5] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:

@elt, post #4

tak samo w 100% !!!
[#6] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
System operacyjny, AmigaDOS, Arexx i aplikacje... w sumie powyższa kombinacja to jest to !
[#7] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:

@Dopuser, post #6

Ja też za system, bo dzięki niemu mam teraz MorphOS-a.
[#8] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Myślę, że w tej sondzie powinna istnieć możliwość zaznaczania kilku pól.

Poza tym brakuje np. pola "za underground", czyli ogólno pojęty klimat. ;)
[#9] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:

@Mario, post #8

Ja za niezapomniane chwile....jednak bym dał za aplikacje i system....nie tylko klimat classica mozna uzywac jako normalny komputer do wszystkiego :)
[#10] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:

@elt, post #4

Dobrze gada - nalac mu!
[#11] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Zaznaczyłem "niezapomniane chwile" ale powinienem również zaznaczyć inne opcje. Teraz mam wurzuty sumienia że sfałszowałem wyniki bo w obecnej sytuacji nie powinienem głosować wogóle.
[#12] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Zaznaczyłem gry, bo byłem zbyt smarkaty, żeby zajmować się systemem. Będąc dzieciakiem w ogóle nie interesowało mnie to. Nie zapomniane chwile...ach! Demoscena...ach!(choć już w mniejszym stopniu)

Zapach, także pamiętam :D
[#13] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:

@czekitout, post #12

Hehe. :) Witamy na PPA. ;d Może na dłużej. :]
[#14] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Czyli jednak konsolka do gier...
[#15] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Za całokształt... Za sprzęt, który czasami potrafi zawodzić (głównie przez zły styk :) ), za ludzi którzy potrafią rozwiązać moje problemy (czyt. wszyscy zrzeszeni w PPA), za system który jest najlepszy i prosty, za programy gł. graficzne których nie ma na pececie (czyt. PPaint), za niezapomniane chwile kiedy to miałem 5 lat i sformatowałem ojcu twardziela, za zapach (przecież każdy wie że Amiga ma swój zapach (czuje się go zwłaszcza po kilu godzinach pracy, kiedy wciągnie się powietrze znad kratek wentylacyjnych A1200) no i za klimat który tworzy ten sprzęt... Nic w moim życiu (może prócz samochodu Trabant, którego jestem fanatykiem podobnie jak Amigi) nie wywarło na mnie tak dużego wrażenia i wielokrotnych emocji... Na pewno i Was trzyma to przy życiu...



Kończę bo się popłaczę, jakiś taki melancholijny klimat dzisiaj mam :(
[#16] Re: Amigę Classic najbardziej cenię za:
Zaznaczyłem - UWAGA - sprzęt. Powód? Problemy z hardwarem Amigi miałem tylko jeden raz (za mocno dociśnięty Blizzard, Amiga zachowywała się jak martwa :) ). Chociaż właściwie przydałaby się opcja zaznaczenia wszystkiego oprócz "za nic"...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem