• Ankieta

Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

  • nie ma takiego
    4 głosów 4
  • inny (wypowiem się w komentarzach)
    5 głosów 5
  • Dragon
    10 głosów 10
  • premiera finalnej wersji AmigaOS 4.0
    17 głosów 17
  • MorphOS 1.5
    57 głosów 57
  • sprzęt pod AmigaOS 4.0
    73 głosów 73

Ankieta skończyła się 26.12.2006

[#1] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?
MorphOS 1.5 na BPPC + sterownik dla FastATA i 3D BVPPC
[#2] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Mnie by interesowala, nawet tansza od zastawu o ktorym wspomniales - Efika :)
[#3] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@Andrzej Drozd, post #2

Efika tez mnie interesuje. Jak ktos ma do sprzedania Efike z MorphOS beta za 99$ to do mnie na maila i juz kupuje
[#4] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

- nawet z beta MorphOS-a :)
[#5] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Mnie też interesuje Efika,oczywiście z MOSem.Może być w wersji 1.4.5,byle by był.
[#6] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@waldiamiga, post #5

nie martw się, będzie z nowszym :)
[#7] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?
Panowie, ankieta w 1/6 jest nieaktualna...
[#8] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@Lokaty, post #7

Nie jestem do końca przekonany czy jest nieaktualna. Czy mogę kupić OS 4.0 (nie jestem posiadaczem AmigaOne)?
[#9] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@mailman, post #8

Pytanie ankiety o ktore mi chodzi nie odnosi sie do sprzetu, a dokladniej mialem na mysli fakt premiery OS4 w wersji finalnej. Czy w ankiecie oba te punkty sa powiazane?? Chociaz nosze okulary moze sugerujesz, ze niedowidze?? Warto dodac (tak dla przypomnienia) ze wspomnialem o 1/6 czesci ankiety... ;)
[#10] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@Lokaty, post #9

Mnie też chodziło o fakt premiery. Dla mnie nadal nie ma OS 4.0, gdyż nadal nie jestem w stanie go kupić.
[#11] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@mailman, post #10

A gdyby byl (chociaz tak nie jest) dla klasyka (jak dobrze mniemam o te maszyny Ci chodzi?) kupilbys??
[#12] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@Lokaty, post #11

Oczywiście. Już dawno się deklarowałem, że kupię. Nie ukrywam jednak, że od zawsze lepszym dla mnie rozwiązaniem jest stworzenie OS4 pod istniejące rozwiązania sprzętowe typu Pegasos (ostatnio też Efika) niż tworzenie wynalazków, które nie wyszły póki co poza stadium prototypu.
[#13] Re: Z rzeczy jeszcze w naszym środowisku nieosiągalnych, jaki jest Twój wymarzony prezent gwiazdkowy?

@Lokaty, post #11

Alez kombinujesz,powiedz gdzie mozna kupic os4?

Zawsze musisz isc w zaparte(vide ten tekst z Miniq)?wyluzuj kolego:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem