• Ankieta

Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

  • niczego
    5 głosów 5
  • więcej gier, w końcu komputery to głównie rozrywka
    9 głosów 9
  • czegoś innego
    14 głosów 14
  • dalszych aktualizacji systemów, których używam
    17 głosów 17
  • nowych dodatków sprzętowych do klasyka, aby wycisnąć z niego jeszcze więcej
    18 głosów 18
  • nowego sprzętu, na którym działałby mój ulubiony system
    28 głosów 28
  • więcej portów dobrych programów
    28 głosów 28

Ankieta skończyła się 12.01.2009

[#1] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?
Amigaosa4 albo mosa2 na PeCe :)
[#2] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

@Lorak, post #1

Szkoda że nie można zaznaczyć więcej niż jednej odpowiedzi. Bo ja życzyłbym sobie zarówno aktualizacji swojego ulubionego systemu, jak i nowego dlań sprzętu. Jest realna szansa, aby oba życzenia się spełniły.
[#3] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Tak bardzo lubisz ten bardzo popularny system? (skoro myślisz że życzenia się spełnią. )
[#4] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

@XaVeR, post #3

To nie zależy od lubienia. Po prostu takie są plany na ten rok.
[#5] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Słuszna uwaga. Zmuszony wybraniem jednej opcji wybrałem aktualizacje systemu, bo sprzęt wystarczający mam. Chociaż na nowym sprzęcie też mi bardzo zależy, bo wtedy grono MOSowiec zawsze trochę się zwiększy. Poza tym aktualizacja systemu może przynieść i sprzęt w postaci MiniMaca. :)
[#6] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

@MDW, post #5

Popieram. Chiałem zaznaczyć dwie opcje, ale w końcu wybrałem nowy sprzęt, bo z tego co było widać w ubiegłym roku, to o aktualizacje systemów można być spokojnym.
[#7] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

@ender, post #6

Nowy sprzęt by się przydał, system ładnie się aktualizuje (choć wszelkie nowości mile widziane), natomiast teraz chyba najważniejsze to nowe programy, gdyż sam sprzęt i system bez nich nie za wiele znaczą. Ale te 3 rzeczy są najważniejsze.
[#8] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?
Czy mógłbym się dowiedzieć na co głosowałem bo przez przypadek nacisnąłem przycisk głosuj? :)
[#9] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?
Wpisałem się za aktualizacją systemów, gdyż chyba tylko w ten sposób można oczekiwać, że nasze systemy będą w stanie obsługiwać nowsze i nowe urządzenia peryferyjne.
[#10] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?
Dokończenia rozgrzebanych slave'ów i napisania choćby najprostszej gry. Ot takie tam marzonka.
[#11] Re: Czego życzyłbyś sobie na rok 2009?

@asman, post #10

A ta gra to jaka miałaby być? Jesteś koderem/grafikiem?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem