• Ankieta

Tytuł dla gazety PPA

  • Amigowy świat
    1 głosów 0.5%
  • AmiGazeta
    2 głosów 0.9%
  • Teraz Amiga
    5 głosów 2.4%
  • Amiga24
    10 głosów 4.7%
  • Świat Amigi
    11 głosów 5.2%
  • A+A+CTRL
    15 głosów 7.1%
  • Amiga PL
    23 głosów 10.9%
  • Po Prostu Amiga
    49 głosów 23.2%
  • Polskie Pismo Amigowe
    91 głosów 43.1%

Ankieta skończyła się 30.09.2009

[#31] Re: Tytuł dla gazety PPA

@Hellena, post #30

Zawsze mnie wkurzało ganianie po kioskach i polowanie na ami-gazetki. 100 razy bardziej wolę wygodnie zamówić przez sieć, wygodnie zrobić przelew i żeby mi przynieśli do domu.



A co do tytułu to przyznam się, że żaden mi nie pasuje idealnie. Ale sam też nie mam pomysłu...
[#32] Re: Tytuł dla gazety PPA

@waldiamiga, post #2

A Polski Portal Amigowy partyjnie nie brzmi?
[#33] Re: Tytuł dla gazety PPA

@Minniat, post #1

Nie podoba mi się Polskie Pismo Amigowe. Chociażby dlatego, że "Amiga" występuje tu w przymiotniku zamiast w rzeczowniku. Dlatego idealnie pasuje "Po Prostu Amiga", gdzie nazwa AMIGA występuje w oryginalnej formie!



Ludzie, opamiętajcie się :> :P
[#34] Re: Tytuł dla gazety PPA

@skipp, post #33

No właśnie! Opamiętajcie się! ;) Jeszcze nic straconego :)
[#35] Re: Tytuł dla gazety PPA

@skipp, post #33

co racja to racja ! Ludziska opamietajta sie !
[#36] Re: Tytuł dla gazety PPA

@rjack, post #29

>> Tytuł Polskie Pismo Amigowe jest co najmniej ciężki, ale mamy demokrację



Demokracja demokracją. Sęk w tym, że wybór jest kiepski i niedemokratycznie zawężony. Powiedziałbym nawet, że z racji swego poziomu faworyzujący dwie pierwsze propozycje.
[#37] Re: Tytuł dla gazety PPA

@frywolny_marian, post #36

To może w kolejnej ankiecie zaproponować kolejne nazwy, a potem zrobić jeszcze trzecią ankietę, w której głosować będziemy na zwyciezców poprzednich dwóch ankiet (taka druga tura wyborów)? ;)
[#38] Re: Tytuł dla gazety PPA

@Adam_K, post #37

Salomonowe rozwiązanie ;)
[#39] Re: Tytuł dla gazety PPA

@frywolny_marian, post #38

A może AmigaNEWS albo AmiNEWS Ja i tak zagłosowałem na Polskie Pismo Amigowe bo tak fajnie i poważnie brzmi
[#40] Re: Tytuł dla gazety PPA

@Roszak, post #39

a bedzie mozna zakupic prenumerate 9szczerze mowiac tak byloby wygodniej dla mnie raz zaplacic za pismo plus koszty przesylki) ? To bylaby niezla motywacja dla piszacych artykuly a pozatym wiadomo ile osob nabedzie pismo w danym miesiacu + osoby bez prenumeraty
[#41] Re: Tytuł dla gazety PPA

@PrzemasIII, post #40

Nie będzie możliwości prenumeraty.
[#42] Re: Tytuł dla gazety PPA
Dlaczego "A+A+CTRL"? Ja zawsze naciskam CTRL+A+A :D
[#43] Re: Tytuł dla gazety PPA

@Krypol, post #42

Bo reset poprzez przyłożenie dwóch kciuków na A,A i dołożenie środkowego palca lewej ręki na Ctrl zajmuje 0,89 sekundy. Twój sposób wydłuża czas resetu o 0,02 sekundy. W ogólnym rozrachunku, przez lata użytkowania Amigi, tracisz kilka godzin więcej niż inni na resetowanie komputera. Proste?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem