Komentarze do artykułu: Kolorki 2

[#1] Re: Kolorki 2
Czerwony: błąd sumy kontrolnej ROM lub błąd sprzętowy. Czyli uszkodzony został Kickstart albo któreś z podłączonych urządzeń (kart).



To mnie zawsze ciekawiło. Miałem kilka razy kontakt z głównie gierkami któe potrafiły zwiesić A1200 i wywalić czerwony ekran. Jak tu podano: uszkodzony został Kickstart albo któreś z podłączonych urządzeń. Faktycznie reset A+A+Ctrl nie dawał efektu, ale wystarczyło wyłączyć z sieci na kilka sekund, włączyć i... cudowne ozdrowienie sprzętu! Działa!

Więc to nie TYLKO uszkodzony sprzęt
[#2] Re: Kolorki 2

@AlaN, post #1

To mnie zawsze ciekawiło. Miałem kilka razy kontakt z głównie gierkami któe potrafiły zwiesić A1200 i wywalić czerwony ekran. Jak tu podano: uszkodzony został Kickstart albo któreś z podłączonych urządzeń.



zapewne chodzi ci o czerwona ramke migoczaca .. tzw Guru

jest to blad oprogramowania nie kickstartu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem