Komentarze do artykułu: LhA dla początkujących

[#1] Re: LhA dla początkujących
no nareszcie ktoś mi to łopatologicznie wytłumaczył bo robiłem to ale byłem jakoś taki ograniczony





DZIĘKI
[#2] Re: LhA dla początkujących

@flash5, post #1

artykuł stary ale jakże w przystępny sposób napisany! nie wspominając o kawałku dobrej roboty! ;)
[#3] Re: LhA dla początkujących
Coś nie działa mi pakowanie katalogów z funkcją -Va i -Vx (x to rozmiar pliku).
Program wyświetla komunikat "Insert volume 2 in device : and press any key (Q aborts): "
Po naciśnięciu klawisza program wyświetla komunikat: "Lha: Unable to open file 'PC1:TOG-DEMO.l01'!! (wrong volume?)"
[#4] Re: LhA dla początkujących

@glichtanski, post #3

czy na pewno pakujesz ?
z komunikatów wynika ze program chce rozpakowac pliki.
[#5] Re: LhA dla początkujących

@Norbert, post #4

Próbowałem tak:
LhA -r -e -x -b64 -V50 a DF0:arc DH0:

i tak:
LhA -r -e -Va a DF0:arc DH0:


W miejsce DF0: wpisałem PC1: bo chciałem stworzyć archiwum na dyskietce PC. Utworzył się jeden plik o nazwoe TOG-Demo.lha ale o rozmiarze 1 kb.

Później spróbowałem zamiast PC1 użyć RAM: ale efekt był ten sam.
[#6] Re: LhA dla początkujących
Jak zainstalować LHA na amidze z tego archiwum .run?
[#7] Re: LhA dla początkujących

@pocisk1982, post #6

Pozwolę zam sobie odpowiedzieć, wystarczy po rozpakowaniu plik lha skopiować do katalogu C
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem